Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom kb egy hete csak a legjobb barátjával van és mivel mi távkapcsolatban élünk így velem csak hétvégén találkozik?

Figyelt kérdés
Már egy hete minden nap a legjobb barátjával van suli után és mi csak este szoktunk beszélni msnen deh csak 9 körül jön fel és fél10 körül el is megy mert álmos és kevesebbet mondja h szeret és megbeszéltem vele ezt a dolgot deh ugyérzem h ráeröltetm magam... Szerintetek ez csak paranoia vagy tényleg nekem van igazam h rosszul esik vagy csak magamhoz akarom láncolni és adjak neki szabad teret?:S Segítsetek... mert bele örülök h féálek h elveszítem:( (egy 16 éves lány)
2008. jan. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Két dolgot tudok elképzelni. A barátod meleg, illetve egy másik csajjal jár és a barátja falaz neki. :)
2008. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresdd egy ideig. Te is csinálj programot, mondd hogy álmos vagy ha keres. Ha szeret, akkor úgysem száll le rólad. De ha ez nem hat rá, akkor sajna nem igazán értékeli a kapcsolatotkat. Légy most te egy kicsit távolságtartó.
2008. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is távkapcsolatban élet több éve, az ismerkedésünk elején csak 1 sms naponta estefelé, majd telefon rövid, később több év után ugy oldottuk meg, hogy vettünk olyan telefont, hogy bármikor bármennyit beszélhetünk egymással ingyen....igy napközben is többet telefonálhatunk..

vannak olyan pasik akik nem szavakkal fejezik ki, hogy szeretnek, őket érezni kell, ha nem mondja akkor is szeret, meg vannak olyanok is akik mondják sokat, de igazán nem szivből...

nem kell annyira kétségbeesni, lehet, hogy most ilyen időszaka van, kell valamiért a haver és tényleg lehet fáradt is az én kedvesen sem egy szószátyár, megszoktam, vagy elfogadod, vagy rámegy a kapcsolatod...

2008. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DEh ö más mert oyan rossz kedvüenebszélt velem mint aki nem is akar velem beszélni, deh megoldodott mert mondta h a szüleivel van probléma és amiatt ilyen, és kértem h a legjobb barátjárol ne beszéljen sokat és azota mindenrendben van:)
2008. jan. 24. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!