Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 év után kidobtam a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után kidobtam a páromat, most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Sztori a következő:


Megcsalt,nem olyan volt velem,mint a kapcsolatunk elején én megbocsájtottam neki,visszafogadtam.

Próbáltam magamban keresni a hibát,változtatni egy-két dolgon,pl felpezsdíteni a szexuális együttléteinket,kevésbé féltékenykedni,amire mint utólag kiderült,volt is okom.Na de a lényeg,hogy megbocsájtottam,

csak arra kértem,hogy soha többé ne szúrjon hátba,legyen velem őszinte,és ha már úgy érzi nem szeretne velem együtt lenni,szóljon.Ő bizonygatta hogy szeret,és hálálkodott,amiért megbocsájtottam neki.

Viszont pár hete,megint elkezdett titokzatosan viselkedni,telefonhívások,kimaradozások,haverokkal lógás....majd nem bírtam tovább,bejelentkeztem a facebookjába,és rám is írt egy nő hogy "na mikor tudsz elszabadulni?" előzményeket,korábbi beszélgetéseket nem találtam,gondolom törölt mindent....ezután szépen összeszedtem a cuccait,és kiraktam a ház elé,hazajött,és hiába dörömbölt,nem engedtem be,a szomszéddal baráti viszonyban vagyok,végül ő szolt neki,hogy hívja a rendőröket ha nem takarodik el a francba.

Most mindenkinek azt terjeszti,hogy biztos van valakim,mert utcára dobtam a cuccait,hogy a facim oda tudjon költözni.Gondolom azért ez az egész,hogy ő jöjjön ki az egészből pozitívan....az anyja felhívott tegnap,hogy rettenetesen bunkó voltam a fiával,én meg mondtam hogy nem vagyok bunkó,inkább hülye,hogy megbocsájtottam neki az első félrelépését.....és rácsaptam a telefont.



2013. máj. 1. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, nem te vagy a szemét
2013. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ma 16:04


Miért ne kérdezhetném meg azt,amit szeretnék?

Azt hittem ez egy ilyen oldal!

2013. máj. 1. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy szemét, de ezt szerintem magad is tudod.

Ennél akár csúnyábbat is csinálhattál volna vele, megérdemelte.

2013. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miert ne kerdezhetne meg? Jol tetted! Igy kell ezt csinalni. Bizz magadban! Takarodjon a pic*aba!
2013. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szemét?

Örülj neki hogy megszabadultál egy ilyen féregtől!

1.! Minek válaszolsz a kérdésre,ha nem tetszik valami?

2013. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó nem is érzem magam szemétnek,viszont kavarog bennem minden,valamiért bűntudatot érzek,lehet azért mert mindenkinek azt beszéli,hogy ő mennyit segített nekem,kertet rendezni,meg lakást festeni,felújítani,én meg csak úgy kidobtam....persze azzal hogy megcsalt,azzal senkinek sem dicsekszik.

A testvére is engem támadott le,hogy hogy lehetek ilyen aljas,hogy 3 év után csak úgy kidobom.

Én nem tudom mit hogy adhatott elő nekik....

2013. máj. 1. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene megkérdezni, mert EVIDENS a válasz!!
2013. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem kell mindent szó szerint értelmezni kedves 1.!

Kissé ironikus volt a kérdés,hogy miért lennék én szemét,mikor ő bánt el velem!

2013. máj. 1. 16:19
 9/13 anonim ***** válasza:
A családjával ne foglalkozz, ha konkrétan neked támadnak, szépen higgadtan közlöd a közölnivalót és kész. Én pl. nem védeném egyik családtagomat sem ha ilyet tenne, hiszen nem neki van igaza, de sokan nem így állnak a kérdéshez. Mivel neked már semmi közöd a pasihoz, így nekik sincs hozzád.
2013. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát írd ki a fb-jára, ha már megvan a jelszava. Hadd tudja meg minden ismerőse. Linkeld be a csajt is.
2013. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!