Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 év után kidobtam a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után kidobtam a páromat, most tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Sztori a következő:


Megcsalt,nem olyan volt velem,mint a kapcsolatunk elején én megbocsájtottam neki,visszafogadtam.

Próbáltam magamban keresni a hibát,változtatni egy-két dolgon,pl felpezsdíteni a szexuális együttléteinket,kevésbé féltékenykedni,amire mint utólag kiderült,volt is okom.Na de a lényeg,hogy megbocsájtottam,

csak arra kértem,hogy soha többé ne szúrjon hátba,legyen velem őszinte,és ha már úgy érzi nem szeretne velem együtt lenni,szóljon.Ő bizonygatta hogy szeret,és hálálkodott,amiért megbocsájtottam neki.

Viszont pár hete,megint elkezdett titokzatosan viselkedni,telefonhívások,kimaradozások,haverokkal lógás....majd nem bírtam tovább,bejelentkeztem a facebookjába,és rám is írt egy nő hogy "na mikor tudsz elszabadulni?" előzményeket,korábbi beszélgetéseket nem találtam,gondolom törölt mindent....ezután szépen összeszedtem a cuccait,és kiraktam a ház elé,hazajött,és hiába dörömbölt,nem engedtem be,a szomszéddal baráti viszonyban vagyok,végül ő szolt neki,hogy hívja a rendőröket ha nem takarodik el a francba.

Most mindenkinek azt terjeszti,hogy biztos van valakim,mert utcára dobtam a cuccait,hogy a facim oda tudjon költözni.Gondolom azért ez az egész,hogy ő jöjjön ki az egészből pozitívan....az anyja felhívott tegnap,hogy rettenetesen bunkó voltam a fiával,én meg mondtam hogy nem vagyok bunkó,inkább hülye,hogy megbocsájtottam neki az első félrelépését.....és rácsaptam a telefont.



2013. máj. 1. 16:03
1 2
 11/13 omba ***** válasza:

Jól tetted, nem vitás.

Kicsit talán durván, de hát az meg egyéni stílus, meg érzelmi kérdés.

ne foglalkozz vele, kinek kit mond, 3 napig tart minden csoda.

2013. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

csak egyetlen hibát követtél el! mégpedig azt, hogy nem hajítottad ki rögtön mikor megtudtad, hogy megcsalt!


egyébként az fb-s dolgot amit írtak én minél előbb megcsinálnám. amíg még nem változtat jelszót!!!


27/N

2013. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

És ha az a nő nem úgy írt rá, valami üzleti ügy, régi haver stb.? Elég eszetlen voltál...

MOndjuk akkor is, mikor nem dobtad elsőre, de ez így kérdezés nélkül elhamarkodottnak hangzik.

2013. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!