Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne szemét dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne szemét dolog? Nem tudom mi legyen.

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Egy kis presszóban dolgozom, nem olyan rég óta, egy városnak pont azon a részén, ahol 13 éves koromig éltem. Amikor felvettek oda, jöttek be az emberek, felismertek,mondták mekkorát nőttem és a többi...a fiatalok, akikkel egy suliba jártam, és együtt játszottam. Jó volt visszatérni. Aztán kb 2 hete összejöttek azok, akikkel együtt játszottunk régen, beültek, és megleptek egy isten hozott kis rögtönzött partival. Annyira megható volt, nagyon örültem neki.

Ott volt a gyermekkori szerelmem is. Őt is jó volt viszont látni...mondta hogy szívesen találkozna velem, csak beszélgetni, egy délután. Mondtam neki persze, sőt, mindenki előtt szóba került, hogy 1,5 éve párkapcsolatban élek, és boldogok vagyunk. Nem tudom, mennyire lenne szemét dolog a részemről, ha találkoznék vele? Persze, csak barátilag..Mit tennétek a helyemben? Köszi előre is!



2013. ápr. 7. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

barátilag nem szemét

én is tartom a kapcsolatot az első szerelmemmel pedig nem most volt

2013. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem..bemeséltem magamnak, hogy csak "barátilag" :) Ez még nem szemét dolog, viszont ha megcsalod a párod, na az már az. Ha érzed majd, hogy baj van, szakíts vele mielőbb.
2013. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Részemről szigorúan csak baráti lenne a kapcsolat, de félek, hogy esetleg ha elmegyek, akkor ő többet is akarna...nem hagynám magam, mert szeretem annyira a barátomat, hogy semmi pénzért nem csalnám meg, de azért kicsit tartok ettől :S
2013. ápr. 7. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szemét dolog. Én nem tartanám egyik exemmel se a kapcsolatot, mert semmi értelmét nem látom, annak vége és kész, már nem érdekelnek. Nem leszek egyik lelkiszemetesládája se.

Gondolj bele, hogy fog ugrálni örömében a párod mikor elmondod neki...

27N

2013. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyerekkori szerelem...lényegében semmi nem volt köztünk. És tudja, hogy általában fiú barátaim vannak. Akiket ugyan mind ismer, itt csak az lenne, hogy őt nem. De a közös barátainkkal sem találkozom csak úgy kettesben..ezért zavar.
2013. ápr. 7. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből szex lesz! :D
2013. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!