Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eddig két barátom is megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig két barátom is megcsalt. Az egyik rögtön második nap, a másik pedig amikor,1 hétre Erdélybe utaztam.170 cm vagyok,55kiló, kézilabdázom.3 nyelven beszélek 18 éves vagyok, véleményem szerint elég kulturált és szórakoztató. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most erre a kérdésre mégis mi alapján kéne válaszolni? Nem ismerlek... Semmit nem tudok rólad, azon kívül, amit itt leírtál, de ezek meg egy kapcsolatban nem számítanak. Nem tudom hogy nézel ki, nem tudom milyen a személyiséged...
2013. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szegénykém,nagyon sajnállak!Általában az értelmesek szívják meg mindig,pláne a 21. században.Minden benned van,aminek az én anyám örülne ha meg lenne bennem,valamint egy álommeny lennél.Nem feltétlen értelem és külső függő,kit szarvaznak fel,hanem önbecsülésé javarészt.Mennyire tartod magad?Mert mindezt baromira kellene értékelned,de csak egy egészséges mennyiségű egót gyűjts össze,mert a pökhendi emberek is visszataszítóak.
2013. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha béna vagy az ágyban akkor aztán tök mindegy milyen alakod van meg hány nyelven beszélsz..Valószínűleg nincs meg benned az a szexepil, ami elvarázsolná a palikat, ez ilyen egyszerű. 30/N
2017. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek a diplomák meg a nyelvek? Kár hogy a média beléd is azt tukmálta hogy ezek érdekelnek egy férfit...
2021. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!