Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha mással csókolózik a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mással csókolózik a párod, az milyen mértékben számít megcsalásnak és ha esküdözik, hogy részeg volt és nagyon megbánta, akkor mennyire tudnátok neki megbocsátani?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csakis engem szeret és senki mást, én vagyok a mindene, nem tud nélkülem élni, és ez csak egy hiba volt a részéről, de soha többé nem fog ilyen még egyszer előfordulni, mert most már tudja, hogy ezzel akár el is veszíthet engem és így végre biztos benne, hogy én kellek neki és nem más.


Nagyon, nagyon, nagyon szeretnék neki hinni... de valahogy nem megy, valami eltörött bennem, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy ott nyalják-falják egymást a csajjal. :S :/ Szeretnék neki megbocsátani, meg hiányzik is, de közben meg van valami súly a mellkasomon, ha csak eszembe jut a dolog, fáj ez az egész, és most nagyon tanácstalan vagyok.


Esküdözik, hogy többé ilyen nem fordul elő, és hogy élete legnagyobb hibáját követte el, de sokat ivott, részeg volt, nem tudta mit csinál, és könyörögve kér, hogy bocsássak meg.


Az évfordulónkat ünnepeltük amúgy... vacsorázni voltunk kettesben, aztán a baráti társasággal elmentünk karaokezni. Ittunk is, de szerintem ennyit azért nem, én max 3 koktélt ittam, ő se ivott sokkal többet. Aztán kiment rágyújtani, de sokáig elvolt, és amikor utánamentem, hogy megnézzem, nem történt-e baja, ott smárolt valami szőke csajjal, aki a baráti társaságunk egyik tagjával jött, de most találkoztunk vele először. Nem is tudom felfogni...


Ti mit tennétek?



2013. máj. 23. 14:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szerintem Te jobbat érdemelsz. Jobb lenne ha ott hagynád, hisz csak magadat tennél ezzel tönkre. Hisz ezt azért nem tudnád neki elfelejtetni nem?
2013. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,én nem bocsátanék meg neki akármennyire is szeretem/hiányzik.

A baráti társaságból csalt meg ( nem mintha idegennel jobb lett volna...),az meg a pláne benne hogy évfordulót ünnepeltetek.Bár,nekem már az fura hogy utána minek mentetek el baráti társasággal,mivel az évfordulótokat ünnepeltétek,tehát ez az este rólatok kellett volna hogy szóljon,nem a bulizásról,na mindegy. :)

Meg írtad hogy összetört benne valami... És hidd el ha netán kibékülsz vele az a valami sajnos már nem lesz olyan mint régen,mert hiába bocsájtasz meg neki eszedbe fog jutni,minden vitánál akaratlanul fel fogod hozni,és így már alapból nincs sok értelme a dolognak... :/

Az,meg hogy valaki részeg az nem kifogás!

Hát én nem bocsátanék meg a helyedben MAGAM MIATT.Nekem nem kéne az hogy ha ránézek eszembe jusson - mert eszedbe jutna -,és naponta ez fájdalmat okozzon nekem.

És az is jusson eszedbe,hogy ha ezt megtette, független attól hogy ígérgeti hogy nem fogja soha többé,meg fogja csinálni,de akkor már lehet hogy nem csak csók lesz...

Én a helyedben akárhogy szeretném,elfelejteném,és keresnék egy olyan fiút/lányt akiben megbízhatok aki nem csal meg pláne nem így...

De nehéz a döntés ha az ember szeret. Sok sikert,gondolkozz józan ésszel,és ne naivval!

2013. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanám mert nekem is megbocsátották kétszer is. Tényleg csak a pia volt az oka kikapcsolt az agy elboritotta a tudatot a köd józanul hányni tudtam volna magamtól és megpofozni mert én is imádtam a páromat ha az a rohadt pia nem lenne sose történt volna ilyen. Azóta rá sem birok nézni. Pedig már megtehetném mert szakitott velem. 24/L
2013. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nehogy már a piával takarózzatok emberek. Sokszor annyit ittam, hogy csúsztam-másztam hazafelé, mégsem csaltam meg soha a barátnőmet soha.
2013. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
másra* ez kimaradt. Rá sem birok nézni másra.
2013. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiből mást hoz ki a pia. Van aki ribanc lesz tőle. Pedig józanul aztán félénk szende kislány...
2013. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a nőkből mit hoz ki a pia, de én férfiként elmondhatom, hogy ahhoz hogy elveszít sem minden önkontrollomat és megfeledkeztek a barátnőmről, ehhez rengeteget kell innom. Viszont ekkora mennyiségnél már nincs merevedés és megszűnik a szexuális vágy.
2013. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Férfire és nőre máshogy hat a pia. Kisebb mennyiség is elég és a hatások is mások. Van amelyik pasiból agressziv állatot csinál nőből meg ribancot tud kiben mi van elfojtva belül...
2013. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van. Akinek elfojtásai vannak azokból a pia szadjára engedi ezeket a dolgokat. Érdekes hogy aki józanul mindent eltűr az a piától agresszívvá válhat. Én pl józanul is mindig kimondom a véleményemet sőt néha oda is ütök ha kell, ezért én inkább az a fajta vagyok akinek ha ittas fát lehet vágni a hátán. Én a piától egy nagyon békés filozófikus emberré válok. :D
2013. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Igen tényleg kihozza én gátlásos félénk lány vagyok a pia hatására teljesen az ellentettje leszek nagydumás extrovertált vagány csaj lesz belőlem..
2013. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!