Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha mással csókolózik a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mással csókolózik a párod, az milyen mértékben számít megcsalásnak és ha esküdözik, hogy részeg volt és nagyon megbánta, akkor mennyire tudnátok neki megbocsátani?

Figyelt kérdés

Azt mondja, csakis engem szeret és senki mást, én vagyok a mindene, nem tud nélkülem élni, és ez csak egy hiba volt a részéről, de soha többé nem fog ilyen még egyszer előfordulni, mert most már tudja, hogy ezzel akár el is veszíthet engem és így végre biztos benne, hogy én kellek neki és nem más.


Nagyon, nagyon, nagyon szeretnék neki hinni... de valahogy nem megy, valami eltörött bennem, és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy ott nyalják-falják egymást a csajjal. :S :/ Szeretnék neki megbocsátani, meg hiányzik is, de közben meg van valami súly a mellkasomon, ha csak eszembe jut a dolog, fáj ez az egész, és most nagyon tanácstalan vagyok.


Esküdözik, hogy többé ilyen nem fordul elő, és hogy élete legnagyobb hibáját követte el, de sokat ivott, részeg volt, nem tudta mit csinál, és könyörögve kér, hogy bocsássak meg.


Az évfordulónkat ünnepeltük amúgy... vacsorázni voltunk kettesben, aztán a baráti társasággal elmentünk karaokezni. Ittunk is, de szerintem ennyit azért nem, én max 3 koktélt ittam, ő se ivott sokkal többet. Aztán kiment rágyújtani, de sokáig elvolt, és amikor utánamentem, hogy megnézzem, nem történt-e baja, ott smárolt valami szőke csajjal, aki a baráti társaságunk egyik tagjával jött, de most találkoztunk vele először. Nem is tudom felfogni...


Ti mit tennétek?



2013. máj. 23. 14:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Megbocsátanám neki a csókot(első két alkalmat max.) főleg ha részeg volt és nem füzik érzelmek a csajhoz + őszitén elmondta vagy én jöttem rá az sem mindegy..

Ha továbbment és szex is volt akkor viszont azonnal és véglegesen repül..

2013. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Voltam már olyan helyzetben hogy olyan szinten nem tudtam magamról hogy ha valaki azt mondta volna nekem másnap hogy smároltam egy sráccal nem hittem volna el, mert nem emlékeztem. Kerültem már ilyen közeli állapotba szerencsére nem csaltam meg a párom nem tudom mit kezdtem volna magammal akkor... Ha ténylegesen ilyen szintű volt a részegedés hogy nem emlékszik, nem tudott magáról akkor elgondolkoznék hogy megbocsátok. De a bizalom oda és azt újra felépíteni nem kis feladat.
2013. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Megbocsátottam neki (bár nehezen ment és még mindig fáj egy kicsit a dolog, de mégis), mert elhittem, hogy többet ilyen nem fog előfordulni, és hogy tényleg megbánta.

Persze, a legtöbb barátnőm és anyukám szerint tiszta hülye vagyok, hogy ezek után még adtam neki egy második esélyt, amikor pont az évfordulónkon csinálta ezt meg velem, hogy más lánnyal csókolózott, de akkor is!


VISZONT! Hétvégén nála aludtam, de sajna lemerült a mobilom, és ezért elkértem tőle az ő mobilját kölcsön, hogy haza tudjak szólni anyunak, hogy ne aggódjon, minden okés, csak nincs nálam a töltőm.

A híváslistában kerestem ki anyu számát épp (mert ott kb mindig benne van az első 8 szám között és így gyorsabb kikeresni), amikor láttam, hogy volt vagy 4 beszélgetése is egy ismeretlen számról az elmúlt 3 napban, ráadásul ugyanaz a szám volt mind a 4 és ilyen 20 meg 30 perces hívások, ráadásul ilyen éjszakai időpontban, amikor tudom, hogy én már akkor rég aludtam. Rákérdeztem a barátomnál, hogy kivel beszélt éjjel, de azt mondta, nem fontos, csak egy haverjával telefonált...

Aztán tegnap éjjel nem aludtam valami jól, és felébredtem, és akkor is telefonált. Nem hallottam, hogy kivel, de amikor kimentem a konyhába egy pohár vízért, és ő meghallotta, hogy jövök, akkor annyit mondott, hogy "...most le kell tennem! Ne! Ma már ne hívj, Dóri is ébren van... Szia!"


Szerintetek? :S Én egy kicsit gyanakszom. :S

2013. máj. 27. 12:45
 24/30 anonim válasza:
hiába szereted, ennek már nincs így értelme. eddig tartott a soha többet nem fordul elő - szitu. akármennyire fáj, merj lépni, mert így csak az idegeidet őrlöd...
2013. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a számot egy másik telefonról. Ha női hang veszi föl akkor van miért aggódni.
2013. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Gyanús ez a helyzet...
2013. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy csajjal beszélt, mert ha csak a haverja lenne, nem tenné le azonnal, meg nem éjjel telefonálgatna.


Tedd már lapátra!!!!

2013. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
NA mi történt?
2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
mi történt veletek?
2013. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A környező dolgoktól is függ a dolog.

Más, ha két hónapja vagytok együtt, vagy más ha már házasságban éltek.

Előbbi esetben azonnali kirúgás, utóbbi esetben elgondolkodás.

Ha már van tétje, akkor nem mindegy. De mivel úgy látom, nálatok még "csak" kapcsolat van, rúgd ki. Aki egyszer megtette, megteszi máskor is, és nem biztos hogy mindig odaérsz a csóknál. Ha érted.

32/N

2013. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!