Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukák, kismamák nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, kismamák nektek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha van valakid akivel rendszeresen találkozgatsz szexelsz és érzelmek is vannak, egy-két félkettyintés még nem az.
2013. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint amikor nincs gyereked.
2013. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tehát ha 1x lefekszik valakivel a párod az neked nem megcsalás?O.o
2013. máj. 10. 14:11
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Fizikailag a csók nálam mar az. Érzelmileg megcsalja, ha mással osztja meg a legbensőbb gondolatait.
2013. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
De miért teszel itt különbséget gyerekes nők és nem gyerekes nők között. Miért változna a megcsalás fogalma?
2013. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéni értékrend határozza meg. Ha az én párom félremenne (isten ne adja neki), akkor nagyon megrendülne a bizalmam, és nem tudom , akarnék e vele élni. De az az igazság, hogy semmilyen "megcsalásra" utaló jel nem volt eddig, így pontosan nem tudom mit gondolnék annak, mit tennék. De nekem ne szemezgessen senkivel. Nézzen meg akit akar, végül is ezért van szeme.
2013. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem teszek különbséget.:)

Ha simán teszem fel a kérdést nem írhatom ebbe a témakörbe.

Csak ebben a témában szoktam kérdezni és válaszolni is.

2013. máj. 10. 14:14
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem nekem az még nem az, nem azt mondom, hoyg örülök neki, de az emebr nem monogámiára lett teremetve.
2013. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát ezen most meglepődtem....

És ezt a párod tudja,hogy te így gondolod?

2013. máj. 10. 14:26
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a csók is, de akár csók nélkül komoly érzelmek is, amik még nem teljesültek be. Ez nekem már mind az a kategória, hogy valamilyen értelemben megcsal. A következő kérdés már csak az, hogy túl tudunk-e lépni rajta, vagy sem. Lehet, hogy egy érzelemtelen szexuális kapcsolaton könnyebb, mint egy plátói szinten maradt, de érzelmileg mély kapcsolaton :( Remélem nem leszek semmilyen szereplőként ilyen helyzetben
2013. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!