Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor megcsaltam-e a barátnőmet vagy nem?

Figyelt kérdés

Több éves párkapcsolatban élünk, de az utóbbi időben kevesebbet tudunk találkozni, kicsit elhanyagoltuk egymást. Ettől függetlenül mindketten közösen tervezzük a jövőnket,szeretjük egymást. Nemrég a munkahelyemen megismerkedtem egy lánnyal,akivel szorosabb lett a kapcsolatunk és párszor találkozgattunk munka után,a barátnőm erről nem tud,de ha megtudná, biztos kiakadna. Nem feküdtünk le, semmi testiség nem történt. Viszont adott nekem egy olyan érzést,ami már hiányzott.


Ezután bűntudatom volt, még most is van, nem tudom mit tegyek,elmondjam-e a páromnak, egyáltalán megcsaltam-e?


2012. nov. 25. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, még nem csaltad meg, de ha továbbra is találkozol azzal a lánnyal meg fog történni.

Unatkozol és randizgatsz. Ne mondd el a párodnak,mert megfosztod az irántad való bizalomtól.

2012. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem csaltad meg, de ez jó lehet arra, hogy ráébredjetek, ellaposodott a kapcsolat. És ez csakis kettőtökön múlott.

Ajánlom, állj a barátnőd elé és meséld el neki, hogy azt látod, rossz útra léptetek, de még az elején vagytok, tehát gyorsan találjatok vissza egymáshoz.

Amíg még nem késő!

2012. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akarsz a másik lánytól valamit?

Mert ha nem, csak szimplán jól elvagytok akkor nincs szó megcsalásról...

Ha bejöttök egymásnak és flörtöltök abból biztosan több is lesz, ha ez tovább folytatódik.

2012. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csináltam tavaly decemberben, mint te. Nem történt semmi, de kezdtem szerelmes lenni. Szintén egy munkatárs volt. Amikor éreztem, hogy ennek nem lesz jó vége, felmondtam egyik percről a másikra, és szerencsére megoldódott a helyzet. Azóta nem beszéltem az illetővel, és a mai napig utálom magamat emiatt. Bűntudatom van, és visszagondolva, olyan volt, mintha részeg lennék, nem is értem, mert nem is az esetem az említett munkatárs. Csak ellaposodott a kapcsolatom, és én is unatkoztam, jó volt valaki, aki új.

Azóta rendbe jött minden, nem beszélek már január óta a volt kollégával. Ezt tudom tanácsolni neked is. Ha szereted a barátnődet, akkor addig lépj ki ebből a "randizgatásból", amíg nem kezdesz el többet érezni.

2012. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez meg nem megcsalas, de mar egyfajta jelzese annak, hogy a jelenlegi parkapcsolatodban mar nem mindent kapsz meg pl., amire valojaban szukseged lenne!

"valami, ami mar hianyzott!" Ezt kellene rendezned a jelenlegi kapcsolatban, mivel igy nincs ertelme tervezgetni, hiszen mar most hianyos!

2012. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi számít megCSALásnak? Tágabb értelemben azt is, hogy CSALódást okozunk(okoznánk, ha tudná) a párunknak, mégpedig azzal, hogy mással teremtünk olyan kapcsolatot, amilyet elvileg csak a párunkkal szabadna megélnünk.

Ilyen szempontból egészséges az, hogy bűntudatod legyen. A bűntudat terelget visza a helyes útra: nem találkozgatunk mással, nem hanyagoljuk el a kapcsolatunkat.

A hűség ott kezdődik, hogy kifelé távolságtartóak vagyunk, míg a kapcsolatunk, a párunk felé nyíltak és őszinték.

Hogy elmondd-e vagy sem, ezt te döntöd el, ebben én nem tudok tanácsot adni.

2012. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,természetesen már nem találkozgatok azzal a lánnyal és nem is fogok.
2012. nov. 25. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megkértem a barátomat, hogy mondja el, ha bárki tetszik neki, és inkább szakítson velem, vagy mondja, hogy hagyjuk egymást, de nem akarom azt, hogy amikor együtt vagyunk, másra gondoljon, mert mást szeret... Rendes tőled, hogy nem csaltad meg, de vagy hagyd a másik csajt, és felejtsd el, vagy ha ő kell, akkor még most közöld a barátnőddel, mielőtt megcsalnád...


De a legjobb lenne, ha az újat elfelejtenéd, és a barátnőddel törődnél többet, mert ő volt eddig is veled, ő szeret nagyon, és ő lesz az, aki mindig szeretni fog, és melletted lesz, szóval én nem dobnám el a helyedben egy kalandért, mert nem tudhatod, hogy mi lesz belőle... Ne mondd el neki, ha el tudod felejteni nyom nélkül a másikat...

2012. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!