Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, elmondanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
A párom által okozott csalódások és sértések vezettek engem ahhoz, hogy egy másik férfival csókolózzak.(Ő ezt nem ismeri be, hogy ő is hibázott) Nem mondtam el neki, mert egy idő után rájöttem, hogy ezt nem csinálhatom és megszakítottam minden kapcsolatot a a másikkal. Most viszont kiderült és a párom szakított velem. Én nagyon megbántam, tényleg, szörnyen érzem magam, és Vele akarok lenni. Már meg akarta kérni a kezem és boldogan igent mondtam volna, de ez most mindent elrontott... Férfiak, voltatok már ilyen helyzetben, és megbocsátottatok. Nők véleménye is érdekel!

2013. szept. 15. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben fiatalabb koromban, még a férjem előtt volt pár évvel egy 10 hónapos kapcsolatom.


Ugyanúgy nem éreztem jól magam, bántott ahogy bánt velem az akkori barátom. Próbáltam megbeszélni vele, de kinevetett, és azt mondta nem is igaz, hogy rosszul bánik velem... és megcsókoltam valaki mást.


A gond itt az volt, hogy a barátom megbocsátott...pedig én nem kértem rá. legalábbis látszólag megbocsátott. Addig is féltékenykedett, és bizalmatlankodott, de ezek után még inkább elviselhetetlen lett.


Szenvedés volt a hátralévő idő, és megkönnyebbültem hogy okot adott a végleges szakításra. Így aztán végül én dobtam ki őt, miután 10 hónap kapcsolat után összefeküdt egy másik csajjal, mikor dobni akartam megpofozott, én pedig miután visszaütöttem, végleg otthagytam.


Hát ez lett a vége.


Sokkal jobb lett volna, ha nem jövök vele újra össze.


Hidd el, te is jobban jársz. Már szerintem...úgysem bízna benned többet, és csak pokollá tenné az életed az ellenőrizgetéssel, és hogy tiltani próbál meg hasonlók...


27/N

2013. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Melyik volt a kérdésed ,amit kiírtál ide?Az előzményeket olvasva,hátha jobb tanácsot tudunk adni.


Viszont így,azt gondolom. ha nagyon szeretne, megbocsátana,számtalan esetben megbocsátottak már félrelépést,viszonyt is,nemcsak csókolózást.

Lehet, hogy ez már csak ürügy volt, vagy hab a tortán,hogy szakítson veled...

2013. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szard le, lépj tovább!
2016. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En komolyan mondom nem ertem az embereket.

MI a budos feneert kell ha mar megcsalunk valakit megmondani meg beismerni. itt vacak a helyzet mert valahogy kiderult, viszont a kerdezo parja sok ccsalodast es sertest okozott a kerdezonek, EZERT csokolozott massal.

Tehat a parja inditotta el azt a folyamatot ami ide vezetett. Ha ki is bekulnek a parja meg durvabb lesz az aduval a kezeben.

2016. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"A kérdező párja sok csalódást okozott már neki, és a lány ezért csókolózott mással." Nos, ha valaki csalódást okoz nekem, én azzal az emberrel megszakítom a kapcsolatot, és addig nem bonyolódnék bele egy másikba.
2016. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!