Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a testvéremet, a nagyapámat, a barátnőm megcsalt, van még értelme az egésznek?:/ Utóbbinak semmi köze az első kettőhöz olyan szempontból.

2013. szept. 17. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze hogy van!! tudom h nehéz.. de az életnek mennie kell tovább.. a szeretteinket pedig sajnos el kell engedünk bármilyen nehéz is..csak ne add fel! :)
2013. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

attól még, hogy a nagypapa (aki rangjánál fogva idős) meghal, az teljesen természetes, nem kellene eszedbe jutnia, hogy akkor vége a világnak

testvér elvesztése mondjuk elég nagy trauma lehet, de amennyiben nem meghalt, akkor végülis nem az:D

a barátnőd egy lotyó és/vagy ostoba.. vagy neveld meg, vagy dobd ki.. én hiszek a nevelésben, addig is melletted van, nem leszel teljesen magányos


az élet szép, csak ezt manapság senki nem akarja elfogadni:(

2013. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez csak 1 töredéke, hogy miken kell átmennem, de ezek a legnehezebbek:/ Nem vagyok se jóképű, se magas, rossz a tartásom (rendellenesség).
2013. szept. 17. 18:07
 4/11 A kérdező kommentje:
De, meghalt:(
2013. szept. 17. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:

jaj, ne kezd már ezt a jóképű, magas szart... most vesztetted el az empátiámat..

ha annyira sajnálod magad, hát elmondom, hogy én is eléggé felemás vagyok, tiszta kanyar a gerincem, fájós, recsegős térdem van 19 évesen, 170 magas vagyok, és genetikai rendellenesség következményében pár éven belül teljesen elvesztem a látásomat

és tudod mit? szarok bele!

ez jutott, hát hozzuk ki belőle, amit lehet.. és ugyan nem vagyok jóképű, mert nagy az orrom és kancsalít a szemem, meg pattanásos vagyok és mindenem tiszta szőr... van barátnőm, és volt barátnőm régen is..

nem kell ehhez lószar se, csak annyi, hogy elhiszed, hogy életképes vagy!

2013. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3.jára álltam fel lány-ügyben. Nagyon sajnálom, ami veled történt/történik:( Igazából nem tudod, mivel érdemeltem ezt ki. Jól tanulok, sportolok rendszeresen, próbálok egészségesen élni, beszélni kedvesen az emberekhez, de lassan elegem lesz
2013. szept. 17. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron rövid időn belül meghalt a nagymamám, diagnosztizáltak rákot a keresztanyámnál (nagynénim is), tett lapátra a csaj, akivel ismerkedtem, és vesztem össze a baráti körömmel! Elég nehéz időszak volt! Idővel javulni fog a helyzet!
2013. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem kell sajnálni, nincs rá ok, csupán kaptam egy életet, az meg mint olyan, tökéletlen.. és ezzel nincsen semmi baj:)


ha meg eleged van, akkor menj, rúgj be, szedj föl valami olcsó lánykákat, rakd meg őket, köpj a világra...

aztán kelj fel vegyél nagy levegőt, fújd ki, mondd, hogy "hát ez jól esett", aztán menj dolgodra:)

2013. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet azt kéne ><
2013. szept. 17. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:

4 éve nem láttam a testvéremet,meghalt a barátom és azóta sincs normális kapcsolatom,mert két hét után vége mindnek. De mégis fel kell állni meg tenni a dolgod,amit "rád akasztottak" az életben,tanulnod,dolgoznod,másokkal törődni,mert ők is csak úgy fognak érted.


Mindenkinek kell találnia valamit,ami a legrosszabb pillanatokban is visszarántja és "életben tartja" és ez az élet rendje. Senki se tudja,mi lesz ezután,mi lesz ha nem lesz és kövezzetek meg,de szerintem jobb semmiképp,márpedig akkor ebből kell kihozni a maximumot. Küzdeni az álmokért,célokért,tervekért,elérni őket és újabbakat meg újabbakat kitűzni. :)


Rengeteg rosszon mentem keresztül,voltam már depressziós,anorexiás,öngyilkos,minden kutyafüle(a drog,alkohol meg ezek maradtak csak ki szinte),magányos is legtöbbször,aztán rájöttem,hogy ha nem reménykedek,nem próbálok meg a végsőkig küzdeni azért,hogy kikerüljek a rosszból és el tudjam érni,amit helyette szeretnék,sosem fog eljönni és ezzel elindul az ördögi kör. Azóta persze minden rendben,és megtanultam kezelni az élet kevésbé szép oldalát is /viszonyag fiatalon/,és ha nem is teljes minden,mégis boldog vagyok,mert van még millió dolog,amit meg kell még tennem,és ha nem is megy elsőre,egyszer biztosan fog,mert ahányszor teszek érte,végül is közelebb kerülök hozzá egy lépéssel. :)


Van értelme. Mindennek van értelme,aminek van arra egy kis esélye is,hogy ki tudjon rángatni a reménytelenségből.:)

17L

2013. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!