Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme annak hogy letöröl facebookról?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy már augusztus elején szépen kidobott, és most meg nézzem letörölt,nem azért de nem szoktam kitenni semmi bugyuta kommentet, meg ilyesmik, de gondoltam ha már kidobott legalább jóba lehetnénk majd, vagyis "ismerjuk" egymást.Miért kell letorlni?? Foleg már ilyenkor..Na jó tényleg nem értem...
2013. szept. 19. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nőjetek fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan neked ez ennyire fontos? Nem szívesen lát téged téged, sem Facebookon, sem máshol. Ilyen egyszerű.
2013. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adjatok neki:D
2013. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom egyszerűbb volt neki törölni, mint leiratkozni hogy ne jelenjenek meg a posztjaid a hírfolyamban. Vagy van egy féltékeny párja, aki nem akarja, hogy az exe az ismerőse legyen.
2013. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D köszi, annyira kedvesek vagytok
2013. szept. 19. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Tök egyszerű a válasz.


Te úgy gondoltad, hogy...

Viszont Ő ezt másképp gondolja!


Ennyi, kész, vége, nincs tovább.

Szerintem elég egyértelmű az üzenete.

A jövőben, semmilyen formában nem kívánja tartani veled a kapcsolatot.

2013. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyértelmű? Nem akar tudni rólad, és nem is akar veled semmilyen kapcsolatot. Én is letöröltem annak idején az exemet mert egy mocsok állat volt. Ki akarja hogy ezek után még az ismerőse legyen. Bár az még nem fb volt:D


Amúgy meg, ha tényleg meg akart volna szabadulni akkor letilt.... így bármikor kapcsolatba tud veled lépni egy kis vigasz szexre, ha az új párja nem válik be:D


27/N

2013. szept. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában nem szívesen nézik,hogy kivel jött össze az exük.
2013. szept. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!