Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme várni? Lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni? Lesz ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki iránt egy jó ideje többet érzek mind barátság. Vettem a bátorságot és elmondtam neki. Eddig barátok voltunk, most azonban már randizgatunk. Úgy volt hogy összejövünk, viszont ezzel még várni kell mert neki vannak elrendezni valói (csajok). Mindegyik csajnak "komoly" barátja van de azok nincsenek itthon és hát ilyenkor egymásra találnak. Azt ígérte minél hamarabb lerendezi. De ennek lassan 3 hete és még semmi. Mi telik ilyen sok időbe? nekem is volt 1-2 srác aki nyomult de szépen elmondtam hogy mi a helyzet és ennyi. Az este nálam volt, beszélgettünk és azt mondta, hogy mióta elmondtam mit érzek azóta egész másképp gondolkodik velünk kapcsolatba. Hogy én vagyok az első és legfontosabb. És, hogy együtt leszünk, mert szép vagyok aranyos, jól kijövünk, jól érzi magát velem és lássa bennem azt amit másban nem. Lesz ebből kapcsolat?
2013. szept. 13. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, valószínűleg ezzel dumálta meg a többi lányt is.
2013. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez nekem is eszembe jutott

-és kérdeztem hogy a többi csajnak is ezt mondtad?

-nem, de hogy is. velük tudom, hogy nem lesz komoly mert barátjuk van

2013. szept. 13. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát össze akarsz jönni egy olyan sráccal aki más barátnőit is simán hülyíti?!
2013. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a szívnek nem lehet parancsolni

és amúgy ha barátnője van akkor teljesen komoly és oda áll a dolgokhoz.

évek óta ismerem..mindig mindent nekem mondott el, tudtam mikor mit csinál de nem csalta meg a barátnőjét...

lehet, hogy túl naiv vagyok és ez lesz a vesztem :S

2013. szept. 13. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt neked úgyse mondaná el, hogy éppen az aktuális barátnője mellett, merre kalandozgat. De egyébként teljesen a te döntésed, most itt akárki akármit is mondhat, akkor is a saját döntéseid fognak vezérelni!
2013. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe, palira vesz téged is, ez 100% ;) ekkora kamu dumát:D 3 hete semmi, ha igazán érdekelnéd 3 perc alatt elküldené a csajokat.
2013. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!