Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom csapatépítő tréningre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csapatépítő tréningre megy 3 hétre munkatársaival, akiknek harmada nő. Ott alszanak, egész napot együtt töltik. Nagyon féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kezdek bele betegedni a tudatba, képzelgek,h biztosan meg fog csalni hisz úgysem tudom meg. hogyan tehetném túl magamat ezen? párom imád, szeret, nagyon szerelmes mégis félek..
2013. aug. 28. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Talán bízni kellene benne!?
2013. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Ez munkahelyi dolog, kötelező. Érted? Ha nem megy el, kirúghatják. És mi a jófenére vagy már féltékeny?????
2013. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Természetes jelenség ez a nők köreiben.

Nyugodj meg, tisztítsd ki az elméd, mély levegő be majd ki lassan.

Ha tényleg szeret nem csal meg.

Nem kell aggódni.

Nekem is volt csapatépítő tréning a munkahelyemen ott is elég sok nő volt. De az egyikkel le is feküdtem, jó hülye voltam aztán szakítottunk. Igen rossz ember vagyok.


De téged bizti nem csal meg.

2013. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem mondom neki egy szóval se hogy ne menjen ,csak megőrülök magamban őrlődöm, holott szeret okom nem lenne, mégis azt gondolom,hogy meg fog csalni,átver
2013. aug. 28. 20:12
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, hármas, ezt nem kellett volna elmondani, így is bizonytalan!!!!!
2013. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
De miért verne át? Jó a szex? Elegendő?
2013. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
de hogy derült ki hogy megcsaltad? sok esetben ki sem derül..
2013. aug. 28. 20:13
 8/25 anonim ***** válasza:
De miért csalna meg????? Ne kergesd az őrületbe szegény párodat.....
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
minden tökéletes köztünk imádjuk szeretjük egymást, mégis félek :/ volt egy bnője akit csalt össze vissza elmesélte.. igaz őt nem szerette és a lány is hasonlóan viselkedett. lehet emiatt van bennem félelelm,hogy tudom az előző dolgait
2013. aug. 28. 20:14
 10/25 Didiiayer ***** válasza:
Hol marad a bizalom? Meg kéne benne bíznod, és gondolom nem véletlenül van veled, hanem mert szeret téged. Attól még, hogy lesznek ott nők még nem jelenti azt, hogy le is fekszik velük.
2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!