Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti milyen ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti milyen ruhában vagytok otthon a párotok előtt pl hétvégén?

Figyelt kérdés
Nem paráztok azon, hogy az ilyen melegitős otthoni szerkótól kiábrándul belőletek a párotok, amikor kócos hajjal, trotykos melegitőben flangáltok otthon? vagy otthon is nagyon adtok magatokra, vagy néha nem törődtök vele, és otthonosan nyomjátok? én szoktam ezen parázni, úgyhogy nem nagyon merem elhagyni magam, de persze hétvégén vagy pihi időben nem mindig tip-top az ember.

2013. júl. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

kényelmesen is lehet jól kinézni

ha szeret, nem fog amiatt kiábrándulni belőled, hogy nem nézel ki olyan jól mint ha kiöltöznél

emiatt szerintem felesleges aggódni

2013. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a nők már csak ilyen külsőségre összpontósítóak.

Pedig ha szeretnek akkor téged fognak a legszebbnek látni.

2013. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó hát nem tűsarkúban mászkál itthon az ember, és pushup melltartóban, besütött hajjal, nem erre gondoltam. hanem hogy hol van a határ, mennyire figyeltek erre? én ilyen melegitős pólós megoldásra gondoltam mondjuk kifestetlen arccal. az még belefér szerintetek, ti is igy nyomjátok otthon?
2013. júl. 15. 19:39
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Leírom hogy én hogyan szoktam.Tehát ruha:én a mindennapokban általában nőiesen,csinosan szoktam öltözködni és próbálok úgy melegítőbe bújni hogy az is csinos legyen, pl,próbálok ilyen passzos melegítőnadrágot felvenni tudom nem azt a trpaézajjút:D...és akkor veszek föl hozzá ilyen trikót vagy pólót, de inkább trikót ami zsintén passzos, és szinekben is ügyelek hogy passzoljon.

A smink az attól függ hogy alapvetően csinos-e az arcod vagy sem, nekem sajnos nem , vagyis én úgy érzem ezért hétvégén is amikor lent vagyok a barátomnál szoktam feltenni egy kis bb krémet és púdert hogy ne csillogjon a fejem, plusz egy pici szempillaspirál ás ha olyan kedvem de az csak ritkán akkor ajakáploót is :))

visszatérve Rád az a melegítő nagyon sokféle lehet:DDszóval szerintem legyen olyan ami kiemeli az alakodat!!egy melegítő is lehet nagyon csinos !!:))

2013. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
neharagudj a helyesírási hibák miatt, remélem kitudod hámozni a lényeget.
2013. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Sose öltöznék otthon sem ócska ruhákba, melegítőbe, ahogy a legtöbben teszik. Nem öltözök túl, felveszek egy szép kis kényelmes miniruhát vagy rövidnadrágot toppal, kényelmes, jól néz ki. Teszek fel egy kis alapozót mert úgy jobban érzem magam és ennyi. Az meg alap hogy fésülködök minden reggel. De mikor kint ülünk szoktam látni a szemetet levivő fiatal nőket. Hát csodálom ha a pasijuk még nem menekült el, ilyen kinőtt, fakó, ősrégi nadrágban meg fakó bő pólóban nyomják a legtöbben. Mondjuk sok pasi is ilyen otthon... az sem jobb.
2013. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!