Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem őszinte velem? Megcsalt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem őszinte velem? Megcsalt

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
aha oké.kicsit részletesebben ha lehet:D
2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos az eszedet csalta meg. Jó hosszan beszélgetett egy másik emberrel.
2013. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát erre ha hiszed ha nem a csúf kopasz hókuszpók se tud normális választ adni még a pincébe lévő beszélő varázs könyvéből sem ! :)
2013. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs miért nem küldte el...
2013. szept. 22. 23:04
 5/7 A kérdező kommentje:

tehát akkor kezdem megint...

több mint féléve voltunk vagy vagyunk együtt! minden úgy indult mint mindenkinél! voltak jelek amiket azért nem gondoltam, hogy gyanúsak, mert a munkája miatt sokszor volt frusztrált....betudtam annak azonban sokszor én éreztem, hogy valami nem oké... megcsalt! nem tőle tudtam meg...de le is bukott végig hallgattam egy beszélgetését ...szembesítettem mégis mesterien tagad....hazudva ugyanugy, hogy szeret és hogy nem akar elveszíteni...én higgadtan neki álltam, hogy mondja el, mert tudom és hagyjuk abba le kell zárni, ha neki erre van szüksége akkor menjen és csinálja... miért nem képes valaki őszintének lenni? hogy miért tette sajnos nem tudom, mert azt sem képes bevallani ( erre azt mondja más, hogy töketlen) igen az, mondja meg vállalja fel....és engem ne hitegessen! erre majd mondjátok ti, hogy igen miért nem szakitasz vele mit kinzod vele magad . Igen ám csak nem ilyen egyszerű. Amikor szeretek valakit és stb stb. Azt hiszem nem kell magyaráznom. Az, hogy akkor miért ragaszkodik, ha megcsalt ....akkor miért ...lehet csak egyszeri alkalom volt rájött hogy hülye! Ám mégis szüksége lenne, hogy éljen - úgy mond kiélje magát...akkor minek van velem? én már eléggé elhidegültem van még bennem érzés, csak maga a tudat, hogy megcsalt...attól bizalmatlan lettem. Ha valaki volt már hasonló helyzetben kíváncsi lennék, hogy mik kavarogtak benne és, hogy oldotta meg! Mást is leirtam a bevezetőmbe majd szépen sorban leirom, ha valakit érdekel, csak most gyorsba összedobtam! elnézést a hibákért (25 L)

2013. szept. 22. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
mert sz*ar, szemét, sz*r alak
2013. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van benne valami ...nem egyszerű :/
2013. szept. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!