Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 4éve vagyunk együtt, de ő megcsalt egy csunya dagadt csajjal. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Meg adtam neki már a 3mas gyönyört a szexben elég aktiv vagyok. Bármikor megkaphat. Nagyon sok férfinak tetszem,de még is egy olyan nővel csal aki,elég csunyácska. Ráadásul 5-6 férfi szokta elvinni szexelni. Azt mondják az ismerőseim nem jó az ágyban ez a hölgyemény.Olyanok fekszenek még le vele akikkel senki más,eddig fizetőshöz jártak eddig.
2013. aug. 26. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked most mi fáj, hogy megcsalt a párod vagy hogy egy nálad csúnyábbal?
2013. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fújj undirotó disznók :D
2013. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Igénytelen barátod van!?
2013. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örülnél ha csinosabb, soványabb nővel csalt volna meg, vagy mi?:D
2013. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg adtam neki már a 3mas gyönyört a szexben elég aktiv vagyok.


- Nem szeretett. Most sem szeret. Neked ez megfelel.

2013. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem lehetsz ostoba ember:DD Van még lejjebb?


De most komolyan: hovűá tünt a női tartásod? Azért mert igy alakult, azért hazudozni és rágalmazni egy másik embert? Ez annyira alantas, és ostoba, hogy csuda..


Én sosem mondok a másik emberre ilyeneket. Minek? Attól te leszel valaki? Csak magadat járatod le, és igazolódik be, hogy az a másik ember nem véletlenül talált magának valakit aki szereti.

2013. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még az sem biztos, hogy volt köztük valami..még ha esetleg alakulna is valami..
2013. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az ember azzal fexik le, akit vonzónak talál. Ki tudja miért, mitől, lehet egy mosoly, felszabadultság, jó fenék vagy mittudomén hogy osztályoznak a pasik. Állítóalg a megcsalás jobban fáj, ha az "eredetinél" csúnyábbal teszik, mégis nagyon sokszor így van ez. A férjednek valószínűleg nem csúnya, csak más....Mint nő, aki mindkét oldalt megtapasztalta már - csaltam és csaltak is - állítom, hogy sok-sok év házasság után könnyebb ráindulni az újra, még ha "gyengébb" is az eredetinél...nem örülök ennek a felfedezésnek, ne hidd, az élet egyik legnagyobb szívásánakk tartom. Itthon egy full szexi, jóképű férj, Adonisz alkattal, klassz mérettel - aki az ágyamban megfordult...huhh, ha őszinte akarok lenni, fele olyan jó pasi. A tekintetete, ahogy rámnézett, a haja, a nevetése -ezektől gyengültem el, amúgy technikailag és fizikailag is alulmaradt a férjjel szemben. Mégis boldog voltam vele.
2013. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De rossz ember ez a hölgy. Egy kocsma elött elégitiette ki az egyik ferfit a 4eves kisfia elött...
2013. aug. 29. 06:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Hihető!
2013. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!