Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy nem érdeklem? Képtelen vagyok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt és nagyon szeretem. Az ő viselkedését viszont máig nem sikerült megfejtenem. Ha együtt vagyunk (ha nem vagyok egyetemen akkor minden nap találkozunk, nagyon ritka a kivétel) nagyon-nagyon kedves velem, ölelget, puszil, csókol, szó szerint eláraszt a szeretetével. Törődik velem, kényeztet, folyton ajándékokat kapok tőle (minimum havonta, de inkább havonta többször), mondja is minden nap, hogy nagyon szeret, becézget, szóval nagyon jó vele. Ha viszont munka vagy egyetem miatt nem tudunk találkozni, folyton mondja, hogy ír majd meg hív, de elfelejti, ritkán beszélünk és nem túl sokat. Kapok néha egy-egy szép sms-t, fel-fel hív, megkérdezi, hogy vagyok mit csinálok, de nagyon közömbösnek tűnik, mintha nem is szeretne. Szerintetek miért lehet ez? Engem nagyon zavar, és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy talán már nincs minden rendben köztünk. Mit tanácsoltok, hogy lehetne ez jobb?
2013. szept. 29. 23:01
 1/3 ASOT ***** válasza:

Szerintem ezt te túlzod el.

ÉS szerintem minden rendben van itt. Megértőnek kell lenned babám!

2013. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na ilyenkor tudnék gondolattal ölni.
2013. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a sok melótól nyűgös, fáradt, agyára mennek a munkahelyi bajok, az egyetemi baromságok.. érthető. Én is ilyen vagyok.
2013. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!