Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elmúlni a szerelem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elmúlni a szerelem mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek 1-2 hete folyamatosan csökken az irántam érzett szerelme. 8 hónapja vagyunk együtt és már pár napja tárgyaljuk, hogy ő se tudja miért már szinte egyáltalán nem gondol rám nem igazán érez semmit. Néhány hete még iszonyatosan dúlt a szerelem semmi jele nem volt ennek. 1-2 hét alatt a semmitől kezdődik ez.


Talán rám unt? Mit tegyek? Sajnos szeptemberben kezdett egyetemre járni és hetente kb 1 teljes napot vagyunk együtt és míg külön vagyunk se nagyon beszélgetünk skypeon mert nincs sok téma.


Borzasztóan fontos nekem. Csak ő létezik már az elveszítés gondolatától üvöltenem kell a fájdalomtól. Hétvégén személyesen találkozunk és megbeszélnék a dolgot. Hogyan csináljuk? Ennek nem lehet vége.



2013. okt. 1. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"Sajnos szeptemberben kezdett egyetemre járni"


Hát sajnos, ja.


Veszett fejsze nyele.

2013. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt már elvesztetted.
2013. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem könnyű megbarátkozni a gondolattal, de el kell kezdened.

A barátnődnek már képben egy új pasija, és téged mostanában próbál felkészíteni a szakításra ezekkel a dumákkal.

Micsoda véletlen, hogy akkor kezd el csökkenni a szerelme, amikor új közösségbe kerül, új arcok közé, új impulzusok érik. Nahát.

2013. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De semmit nem lehet ezzel már kezdeni? Még nincs teljesen elmúlva a szerelem csak jelentősen csökkent. Van esély rá, hogy megjavítsuk?
2013. okt. 1. 15:58
 5/18 A kérdező kommentje:
Mit, hogy csináljunk? Ez az első kapcsolatom de úgy érzem soha de soha nem tudnék senki mással együtt lenni. Nincs olyan dolog amire ha rá nézek ne ő jutna róla eszembe. Pár hete még barátnőm is ugyan így volt ezzel mind a ketten imádtuk egymást sőt az ő szerelme még sokkal nagyobb és erősebb volt.
2013. okt. 1. 16:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nincs már esély. Szoktak adni olyan tanácsot, hogy dobjátok fel a kapcsolatot, randizzatok újra, izgalmas programok, udvarlás srb. Ez jól hangzik, de ha nincs meg mind a két ember szándéka benne, akkor szánalmas vergődés az egész. Sajnos láttam már olyat mint a te eseted, ahol a nő menni akart egy másik miatt. Bocs ha illúzióromboló voltam. Én a helyedben kiraknám a csajt, hogy ne okozhasson nagyobb lelki károkat.
2013. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sőt akár ezt egy próbának is veheted. Szakítasz vele, és megnézed, hogy mennyire akar visszaszerezni téged. Akkor minden kiderül.
2013. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem biztos nem lehet más a dologban. Természetesen nagyon jól ismerem és elképesztett mindig az, hogy mennyire hatalmas a szeretete és nem az az átlag csaj én is az első komoly kapcsolata voltam neki. Ha más is lenne a dologba szerintem máshogy kezdődne a dolog. Mert megbeszéltük a dolgokat és napok óta láttam, hogy azon rágódik miként közölje velem. Mondta, hogy fokozatosan gyengült a dolog.



Gondolom mindenkinél ez van de én most úgy érzem ő nélküle a lelkem végleg meghalna. Barátaim se nagyon vannak csakis ő létezik. És úgy érzem soha nem tudnék mással összejönni mert nem hiszem, hogy másnak tetszenék nem is járok fel szórakozni és nem is tudnék senki mást ő helyette.

2013. okt. 1. 16:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha kapaszkodsz belé, akkor ő annál inkább menni akar majd.

Szóval a legjobb taktika az lenne, te hirtelen közömbös lennél iránta.

De nyilván ez nem fog menni, mert neked ő az első, egyetlen, legnagyobb...

2013. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem is működne nagyon jól ismer tudja mennyire imádom. Kezdem kóstolgatni a gondolatát de nem akarok teljesen rákoncentrálni mert üvöltve sírnék. De még jelenleg a barátnőm is zavart állapotban van nagyon labilis ő se tudja hova tenni a dolgokat. De ha tényleg vége lenne én elképzelni nem tudnám mit csinálok már az eljegyzést is beszélgettük, hogy milyen jó lenne stb szóval iszonyat komoly volt ráadásul a legelső. És biztos lesz fél-1 év durva szenvedés hogy picit is felejtsem és nem tudom mit csinálnék annyi ideig.
2013. okt. 1. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!