Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjek ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek ti mit szólnátok ahhoz, ha a feleségetek megcsalna egy 6-7 évvel fiatalabb férfival és vele akarna lenni (összeköltözni) úgy, hogy van közös gyereketek? Pl a felállás legyen 30N és 24F

Figyelt kérdés
Részletesen írjatok!

2013. okt. 17. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
áldásom rá, és valóban vigye a gyereket ha még mondjuk 10-12 év alatti ... ha feletti, akkor a gyerek marad, anyu megy
2013. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Amado atya ***** válasza:
28%
(Én sose akartam azt a gyereket, de a "naccsága" másként döntött, de ez itt off...)
2013. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"de kérdező, te úgy tűnsz, mint aki már most visszafogadná az asszonyt."


:D XD nincs asszonyom nekem! Ez csak egy kérdés és semmi több! :)Kíváncsi vagyok, hogy a férjek ezt, hogy fogadnák vagy aki volt hasonló helyzetbe, hogy vészelte át! :)

2013. okt. 17. 15:50
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Először a kérdésre válaszolnék:

Hadd menjen. Mert ha maradásra bírod, az már csak erőltetés. De a gyereket nem hagynám hogy vigye. Mondom ezt férfiként, s igen elmúltam harminc, bár még nem vagyok negyven.


Az Atya hozzáállásához: Nem csodálom, hogy otthagyott az asszony, s az az ellened nevelés se lehetett teljesen irreális ha így állsz a dologhoz. Van egy gyereked de valójában, le se sza.rod, csak azért mert fizetsz rendesen?? Nem tudom mennyi idősen vitte el tőled, de én inkább megragadtam volna minden alkalmat, hogy velem legyen és bebizonyítsam hogy alaptalan amit rólam állít a másik fél. De neked könnyebb volt ezt az utat választani... Gratulálok.

2013. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Az asszony mehet, azt csinál, amit akar, a gyerek viszont marad és én nevelem. Habár nagyon remélem soha nem kerülök ilyen helyzetbe, egy gyermeknek szerető családban kell felnőnie, nem pedig egy csonka családban.
2013. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Bíróság szerencsére mindig az anyának ítélik, mert, ha megcsalja a férjet az nem jelenti azt, hogy nem felel meg jó anyának! Ez szopás! :) F
2013. okt. 17. 17:17
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös: Alapesetben egyetértek veled, de inkább egy egyedül nevelő szülő vagy új élettárssal nevelő szülő, mint 20 éven keresztül áldatlan állapotokban, idegrohamban, veszekedésben stb. felnőni...
2013. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát, az első kör a dühé, a csalódottságé és a sértett büszkeségé lenne. Persze ezt próbálnám úgy intézni, hogy ne a gyereken csattanjon az ostor, végül is ő az egyetlen, aki ártatlan ebben az egészben, de kemény időszak lenne mindenkinek, az tuti. Erővel biztos nem tartanám magam mellett a nőt. Nem akarnék olyannal lenni, aki nem akar velem lenni ill. nem velem akar lenni. Semmi értelme ilyen körülmények között a gyerek kedvéért családot imitálni, ez szvsz jobban megviselné szegényt, mint egy válás.

Aztán szimplán csak megpróbálnék boldogan élni. Szerintem ez a legjobb és legkörnyezetbarátabb bosszú és elégtétel, egy ilyen durva pofáraejtés után. :)


ps.: Azért persze kíváncsian figyelném, hogy mennyi idő után áll bele a betonba a nagy románc. Ha belegondolok, hogy én 24 évesen mennyire vettem komolyan a világot, hát... szóval nagy jövőt nem jósolok a dolognak. Persze kivételek mindig vannak.

2013. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bátyámék konkrétan így jártak. Nem lett jó vége, még a nő együtt van a pasival, de ami híreket kapunk róluk az olyan hogy hol együtt vannak, hol elment az ürge. Pénzt azt a gyerektartáson felül is mindig kapnak, pont a gyerekek érdekeivel való dobálózás miatt. Bátyám olyan szinten mélyen van, hogy nőben sosem fog bízni. A nő már próbált 1 év után kezdeményezni hogy visszajönne, csak épp útban volt már attól a fickótól is a gyerek.

Persze embere válogatja, de én 24 évesen még nem tartottam ott hogy gyerekes házas nőt akarjak magam mellé.

2013. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 viktor123456 ***** válasza:

Kérdező. Miért szólod le a neked nem tetsző válaszokat?


Ha menni akar menjen.

Ha akarja a kölyköt, vigye. Ha nem, marad nálam.

De baszakűdást a kölyökkel, mert új pasija van, nem akarnék látni.

2013. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!