Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most készülök összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most készülök összeköltözni a párommal, és kicsit félek. Mi lesz, ha véres lesz a lepedő mikor "női bajom" van? Elsülyednék szégyenemben mit tegyek, hogy ne történjen "baleset"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

-feküdj az oldaladon és ne a hátadon

-sötét színű lepedő

-teríts magad alá egy törölközőt

2013. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nem kell az ilyet szégyellni előtte... én sem szívesen alszom ott nála mostanában olyankor, de ő mindig erőlteti, hogy nem zavarja, max. lepedőt cserélünk, ha baj lenne (bár még nem volt).
2013. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 acelsziv ***** válasza:
50%
mondjuk éjszakára tampon/betét
2013. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg felnőtt vagy...

Fogod, lecseréled!

Együtt fogjátok gyűjteni a szennyest, látni fogja a levetett bugyidat, ahogy te is látni fogod az ő levetett alsóját...Egymás után használjátok a wc-t.

Igen, látni fog smink nélkül, borostával, reggel kellemetlen lehelettel, kócosan...

Nőj fel!

2013. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek miatt aggódsz, akkor lehet hogy egy kicsit el van kapkodva az összeköltözés. Mi az első 2 évben nem laktunk együtt, de szinte mindig együtt aludtunk, ismertük már egymást, mire odakerült a sor. És érdekes módon már akkor is tudta, hogy szoktam menstruálni, meg hogy nem a tündérek festik ki az arcom éjszaka, ahogy az sem volt neki meglepetés, hogy télen, a fagyban nem babydollban és csipkebugyiban alszom. az együttélés során ígyis úgyis lekerül az álarc.
2013. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért 13 felett már tudják a fiúk, hogy a nők menstruálnak hébe-hóba, 15 fölött meg már azt is, hogy kb havonta.
2013. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"de szinte mindig együtt aludtunk"


Kérdezem én, mi a francnak aludnánk együtt összeköltözés előtt amikor ilyen napokon nem tudunk szexelni?

2013. szept. 20. 19:55
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

"Kérdezem én, mi a francnak aludnánk együtt összeköltözés előtt amikor ilyen napokon nem tudunk szexelni?"


Mi szeretjük egymást, és szeretünk együtt lenni, ez akkor is így volt. Nem csak szexelni jártunk össze, tudod egy kapcsolatban vannak egyéb dolgok is

2013. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te még _nagyon_ éretlen vagy az összeköltözéshez. Talán majd 5 év múlva.
2013. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére mi tudunk egyedül is aludni. D
2013. szept. 20. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!