Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem mondtam el neki, jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondtam el neki, jól tettem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (barátnőnek már nem nevezném, nagyon csúnyán átvert és kihasznált engem is), aki nagyon szemét a pasijával. Megcsalja, kihasználja, nagyon görény módon. Szegény pasija nem tud ezekről, max sejt valamit, de nagyon szerelmes a lányba. Mondhatni jóban vagyok a pasival is, rendes srác nagyon. Egyik nap beszélgettünk, és rákérdezett, hogy a barátnője miért csinál bizonyos dolgokat, és hogy én tudok -e valamiről. Én nem mondtam el neki semmit... Szemétnek érzem magam, hogy letagadtam, de közben pedig félek, hogy ha elmondanám, nyilván rákérdezne a csajnál is, ő meg nyilván tagadna mindent. És általában amikor valaki vakon szerelmes, annak hisz, akit szeret, és én lennék a szarkeverő. Pláne azok után, hogy megromlott a barátságunk, simán kidumálná, hogy én biztos csak bosszút akarok állni hazugságokkal. De ennek ellenére nagyon sajnálom a srácot... Mit tegyek? Mondjam el neki mégis? Vagy hallgassak?

2013. okt. 21. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem felesleges elmondani
2013. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj , hogy valóban a csajnak hinne. Ez igaz. Viszont ha tényleg szíveden viseled a sorsát a gyereknek akkor megpróbálsz cáfolhatatlan bizonyítékot találni , vagy rávezetni, vagy csőbehúzni a csajt hogy ezzel segíts. Ha ezek után is te lennél a szemét akkor meg megérdemli.
2013. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos kézzelfogható bizonyíték nincs, max az adott szavam. ami nyilván kisebb súllyal esik a mérlegbe a szerelme szava ellen :( viszont tényleg görénynek érzem magam, hogy szegény srácot olyan mértékben használja ki a lány, hogy ilyet eddig még nem is láttam, és én meg nem segítek neki :/
2013. okt. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!