Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha a barátom az exével (akit mellesleg letagad, egy haverjától tudtam meg, hogy az exe) emailezget folyamatosan?

Figyelt kérdés
Véletlenül elfelejetett kilépni a facebookjáról a barátom, mikor beléptem a böngészőbe egyből az ex üzijei fogadtak. Kicsit ledöbbenten, mert elsem tudtam képzelni ki lehet az a csaj mert mindenről beszámolunk egymásnak. Én is jóban vagyok néhány exemmel, mindig beszámolok neki, ha ír valamelyik. A barátom egyik haverjától tudtam meg néhány dolgot, hogy a kapcsolatunk eleje óta folyamat kibeszél vele a barátom éshogy ki az a csaj egyáltalán. Nem tudom mit tegyek, a barátom tagad mindent, még azt is, hogy az exe lenne. 23/L

2013. nov. 4. 19:56
 1/5 Unvisible ***** válasza:
Mutasd meg nekik a fb-ot.
2013. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És?
2013. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit tegyek,"

Nem a f@ szt nem. Csak gyáva vagy, képes vagy tovább ülni a meleg szarban, mint kidobni azt, aki hazudik a hátad mögött is, a szemedbe is.

2013. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, csak kihasznál. Féltékenyé akarja veled tenni az exét.

Szakits,mazt ha komolyan gondolta akkor ujra járni akar majd.

De ha nem akkor örülj, hogy nem arra ébredté hogy ketyintenek azt megcsaltak.

2013. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy ha nem is szakítasz, mert érzelmileg függsz még tőle, (és bár sokan könnyen dobálóznak ezzel hogy DOBD KI, lehet még nem voltak szerelmesek :)..) szerintem 1-2 hét szünet is rávilágítana, hogy mennyire akar téged, és ki a fontosabb neki... 2 hét után már tudni fogod a választ.
2013. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!