Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha azt érzem hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azt érzem hiba volt összejönni valakivel?

Figyelt kérdés
Nem vele van a gond, hanem velem. Túl jó hozzám és úgy érzem nem vagyok hozzá való.
2013. okt. 30. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Felejtsd el ezt a hülyeséget. Ha Ő összejött veled, Ő biztosan nem érzi azt, hogy túl jó hozzád. Ezért te se érezd ezt. Tessék a másik szemszögéből látni egy picit. Ellenben ha ezért hagynád ott, biztos borzasztóan érezné magát, hisz ez nem nyomós vagy akár valós ok rá.
2013. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts!
2013. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Zakathol ***** válasza:
Imádom ezt a hülyeséget, hogy "nem vagyok elég jó neki"... Esetleg ezt eldönthetné Ő?!
2013. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 NyolcOne9 ***** válasza:
Szakíts vele. Tényleg nem vagy neki elég jó. Full hülye vagy, bogaram.
2013. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan, erre mit vársz? Szakíts vele. Mégis mit tehetnél még, abban az esetben, ha "hiba volt összejönni"? Legalább valami értelmes oka lenne a dolognak, de ez csak rinyálás.
2013. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mindig rá kell jönnöm, hogy az emberi butaság határtalan.


A volt barátom hasonló okokból szakított velem. Végig dicsért, bókolt, udvarolt azon a délután, amikor szakított velem. Utána sem hagyott magamra, ott volt mellettem, hagyta, hogy kisírjam magam, vigasztalt, mellettem volt. A végén már ő is sírt. És nem az a bosszantó, hogy szakítottunk, hanem, hogy ez miatt. Mert egyébként vonzódik hozzám, figyel rám, fontos neki, hogy mi van velem. És ez fordítva is így van.

Nem értem, miért nem tudja elhinni, hogy nekem rá van szükségem. Tudom, hogy nem volt könnyű a gyermekkora, és teljesen megértem a helyzetét. Én most élem át azt, amit ő már átélt, szóval tudom, miről beszél. De neki ez sem elég.

Azóta egyébként mindketten szenvedünk, de nem látja be, hogy talán együtt jobb lenne.


Egyébként szerintem mielőtt fejjel rohansz a falnak és szakítasz vele, beszélgessetek erről. Mondd el, hogy mit érzel. Valószínűleg nem reálisan nézed magad, nem hiszed el, hogy tényleg olyan vagy, amilyennek mások mondanak.


Mellesleg tudom, miről beszélek. Régen én is ilyen voltam, aztán amikor már egyre több embertől hallottam, hogy figyelmes vagyok, kedves vagyok, csinos vagy akármi, kezdtem elhinni. Mert persze mindig voltak, akiknek esetleg érdekükben is állhatott volna ilyeneket mondani, de akikkel csak 1-2x futólag találkoztunk, annak ugyan mi haszna származott abból, ha azt mondta, kedves vagyok vagy éppen szép?! És ma már én is tudom, hogy valóban figyelmes és csinos vagyok. Van önbizalmam, reálisan látom magam! És ez óriási dolog. Egyébként azóta vagyok képes párkapcsolatot kialakítani, amióta ezt megtanultam. :)

2013. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tehát az oldal lényege h segitseget kapjak. Értem.
2013. okt. 30. 12:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Furcsa, de míg ismerkedtem vele más volt az egész, ő is érdeklődőbb volt. Most meg...
2013. okt. 30. 12:33
 9/17 anonim válasza:
100%
Az előbb még túl jó volt hozzád, de mióta összejöttetek "érdeklődőbb volt, most meg..." más lett? Beszéljétek meg, jobban jártok mindketten, ha megbeszélitek és nem pedig kimondod, hogy vége, ő meg áll szó nélkül előtted mert nem érti miért...
2013. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Bénán fogalmazok bocsánat. Túl jó nő hozzám és mióta járunk szarba se vesz. Szerintem ennek így nem sok értelme van, hogy valami pótlék vagyok számára.
2013. okt. 30. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!