Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha nem vagytok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nem vagytok valakivel boldog miért nem dobjátok?

Figyelt kérdés
Több ismerösömtől hallom,hogy folyton csalják a barátnőjüket..Ha megkérdezem miért akkor az a válasz,hogy mindenért cirkuszol a csaj meg,hogy a csaj is megcsalta őket ezért ennyivel tartoznak nekik és,hogy aki megérdemli azzal ezt teszik,aki nem azzal nem tesznek ilyet.. Miért nem dobják ki a csajt ha elegük van belöle főleg ha mellette félre lépnek..?
2013. nov. 4. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert így mindig tud kivel szexelni és még erőfeszítéseket sem kell tennie érte. Csak hazamegy és baam, máris van akit meghúzhat.
2013. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Társfüggőség.

+ jóérzés a kis ovisoknak több nőt tartani.

2013. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert jó neki a pinája.
2013. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most elmondom a sablonszöveget, kérlek hegyezd az összes füled:

Ismered a világ összes férfiúját? Mindegyik ilyet csinált?

Amennyiben a válasz mindkét kérdésre igenlő, beszélhet ilyen általánosságban, de ha nem, kérjük szúrja ki a szemeit egy kötőtővel.

2013. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért voltam ilyen, mert féltem attól, hogy utána egyedül maradok örökre.
2013. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ők azért mert van állandó csaj akit dughatnak.

Én nem teszek ilyet mert undorító dolog!

2013. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

# 5:

Nem olvastam el a kérdést, sorry. Én nem csaltam meg a barátnőmet soha; ő csalt meg engem.

2013. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jellemzően a férfiak és a nők is azért nem válnak meg könnyen párjuktól (még ha borzalmas is vele), mert kényelmes ez a helyzet. Kényelmes, hogy van melletted valaki. Bár nem biztos, hogy jó is.

Látod, én kivétel vagyok. Mindig továbblépek, ha valami nem tetszik. És magányos vagyok? Cseppet sem...

2013. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mert akikkel csalják a barátnőiket, azért azok a csajok sem jobbak nála sőt

rosszabbat nem fog választani, jobbat meg úgy érzi már nem talál/nem járna vele, tehát marad az elviselhetővel akinek úgy-ahogy megszokta a dilijeit

minden új kapcsolat új kompromisszukat, új megszokásokat jelent és sosem könnyű

2013. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem dobják azt akivel nem boldogok, annak több oka is lehet pl


1. állandó szexpartner

2. fél, hogy nem talál mást, fél az egyedülléttől

3. ha együtt is élnek, akkor a lány főz mos takarít, szóval gondoskodva van a férfiról. Ha elhagyná, mindent maga kellene csináljon.

4. lustaság. : sok macera lenne szakítani, majd mást keresni. Inkább marad azzal akit már ismer, és nem kell egy új kapcsolatot felépíteni.

5. csak arra vár hogy legyen másik nő, és addig marad a kapcsolatban, amíg biztosan le nem tudja cserélni másikra.

2013. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!