Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Montanába a barátom, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Montanába a barátom, nagyon furán viselkedik, mintha megcsalna?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt 2 éve élünk együtt,a kapcsolatunk sosem volt fényes,mindig veszekedett velem a Pénz miatt.

Én mindig próbálom helyre hozni,Dolgozom reggeltől estig vezetem a háztartást,főzök mosok ő semmit nem csinál,mindennap haza jön 11 éjfélkor,mert a munka helyén játszik,de ha én jönnék haza este 9 -re ő felkapná a vizet,de én nem szolok semmit,mert jó barátnő vagyok. Este ha haza jön,mindig oda viszem neki a vacsit. de már hulla fáradt vagyok,és másnap reggel kelhetek.És mindennap ugyanaz,Uncsi..Ő sosem lep meg kis ajándékokkal pl egy olcsó kis csoki vagy valami,én ha vásárolok,mindig veszek neki valamit. Névnapjára is,neki meg eszébe sem jutok.Montanába már 2 hete,nagyon fura Kiabál velem hozzám vágja a széket,ez persze a pénz miatt van,mert nincs elég pénzem.de Közbe ő haza sem jön. ha haza jön akkor ilyen hajnali 1 2,azt mondja játszik bent a kollégájával,csak,hogy én találkoztam tegnap a Kollégájával,és nem ott van bent,mert ő műszak után haza is megy.Akkor vajon hol van? Tényleg nagyon úgy érzem hogy félre lép..



2013. nov. 26. 18:04
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
miert vagy meg egyutt vele?
2013. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már az elejétől fogva zsákutca. Nem is érdemled meg, te mindent megadsz neki, ö meg semmit. Hagyd ott a fenébe. Minek vagy egyáltalán vele?
2013. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 VV Viki ***** válasza:
ilyen embert jobb othagyni a fenébe, mi az h hozzád vaágja a széket a pénz miatt, ilyet egy férfi h tehet meg egy nővel az ilyet nevezik állatnak nem embernek és már egyáltalán nem férfinak,ne élj unalmas életet inkább hagyd a fenébe az egészet és légy boldog gondolom nem ilyen mellett akarod egész életed leélni és kimaradni a jóból????
2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ha nem csal meg, szerinted akkor minden rendben van ebben a kapcsolatban? El kellene vele beszélgetned mert eléggé paraszt módon viselkedik az úriember...
2013. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kel nekem a rossz:( de mindig csak már a sírás kerülget,van egy közös albérletünk is,de ő szerinte ez csak az ővé,mert az ő nevén van.. de felesbe fizetem sőt többet mint ő,és a lakásba is a ételt,mindent én veszek. még a cigijét is.
2013. nov. 26. 18:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Vele nem lehet beszélgetni,mert nem érdekli,múltkor is leültem vele,és azt kérdezte,jó nem érdekel a dolgod. a Pénz,, mikor adsz. de van pénzem.
2013. nov. 26. 18:11
 7/11 zotanbro ***** válasza:
hogy lehetsz ennyire buta? gondolj bele hogy amit a "kozos" dolgokra koltottel abbol mar magadnak tudtal volna dolgojat venni es nem erre a "parkapcsolat"ra kolteni .
2013. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

jézusom. szeret téged egyáltalán?:(

hétvégén eljártok valahova? szexeltek?

nem biztos hogy megcsal. lehet hogy nagyon fáradt

2013. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Téged konkrétan a csicskásaként kezel és állandóan megaláz. A végletekig önző. Komolyan ez kell neked? Még mindig nem értem miért vagy vele? Mi az az 1-2 dolog ami miatt érdemesnek találod arra h vele legyél???

Keress olyat, aki megbecsül!

Szed már össze magad!

2013. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

1. Nem is értem, hogy még mit keresel mellette

2. Már bocsi, hogy ezt írom, de te nem jó barátnő vagy, csak hagyod magad kihasználni

Téged csúnyán át ver, szerintem valószínű, h megcsal. Egyszerű: vond kérdőre, aztán le is út, fel is út...

2013. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!