Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Montanába a barátom, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Montanába a barátom, nagyon furán viselkedik, mintha megcsalna?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt 2 éve élünk együtt,a kapcsolatunk sosem volt fényes,mindig veszekedett velem a Pénz miatt.

Én mindig próbálom helyre hozni,Dolgozom reggeltől estig vezetem a háztartást,főzök mosok ő semmit nem csinál,mindennap haza jön 11 éjfélkor,mert a munka helyén játszik,de ha én jönnék haza este 9 -re ő felkapná a vizet,de én nem szolok semmit,mert jó barátnő vagyok. Este ha haza jön,mindig oda viszem neki a vacsit. de már hulla fáradt vagyok,és másnap reggel kelhetek.És mindennap ugyanaz,Uncsi..Ő sosem lep meg kis ajándékokkal pl egy olcsó kis csoki vagy valami,én ha vásárolok,mindig veszek neki valamit. Névnapjára is,neki meg eszébe sem jutok.Montanába már 2 hete,nagyon fura Kiabál velem hozzám vágja a széket,ez persze a pénz miatt van,mert nincs elég pénzem.de Közbe ő haza sem jön. ha haza jön akkor ilyen hajnali 1 2,azt mondja játszik bent a kollégájával,csak,hogy én találkoztam tegnap a Kollégájával,és nem ott van bent,mert ő műszak után haza is megy.Akkor vajon hol van? Tényleg nagyon úgy érzem hogy félre lép..



2013. nov. 26. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vagy megcsal,vagy elkényelmesedett veled szemben.Lehet úgy gondolja úgysem hagyod el,rég együtt vagytok stbstb. Párom is csinált ilyet,még az össze költözésünk elején.Bele gondoltam hogy mi lesz 10év múlva és elmagyaráztam hogy ha így halad szakítani fogok vele.Nagy veszekedés volt,mégis együtt magadtunk.Ő vissza vett a dolgaiból.Egyet tudok.Ha minden közös dolgotok nem adódik oda vissza alapon,értve ezen minden jót s rosszat,valamint az őszinteség nincs meg kettőtök között,sajnos nem lehet jó véget jósolni a kapcsolatotoknak.Nem irigyellek,már össze szoktatok meg minden,de érdemes lenne elgondolkoznod egy B variáción. 24l
2013. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!