Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk. Miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Miért csaljátok meg a párotok?

Figyelt kérdés

A fiúk többsége (aki nem ilyen az ne vegye magára; nem akarok általánosítani) miért veszik teljesen természetesnek, hogy megcsalják a barátnőjüket és utána ha kiderül, elvárják, hogy minden ugyan úgy menjen tovább? pl. azt mondják h.. én megtehetem, érzelem mentes volt, nem számított semmit, stb.

Tudom, hogy csajok között is vannak olyanok, akik ezt megteszik a barátjukkal, de most fiúk szemszögéből érdekelne ez a dolog, hogy miért csinálják.

Pl. a srác elvileg szereti a barátnőjét, de még is megteszi...


ui.: nem ítélkezni akarok, csak kíváncsi vagyok.



2013. dec. 12. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De értjük a többséget kis százaléknyi majomtól már azt írod,hogy a többség.

Hát köszönöm.Értelmes egy csaj lehetsz.Remélem megcsap a pasid!

2013. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

(aki nem ilyen az ne vegye magára; nem akarok általánosítani)

Úgy látszik ezt már senki nem olvassa... de úgy látszik itt mindenki csak kötekedni tud.

2013. dec. 12. 19:05
 13/16 anonim ***** válasza:

"(aki nem ilyen az ne vegye magára; nem akarok általánosítani)

Úgy látszik ezt már senki nem olvassa... de úgy látszik itt mindenki csak kötekedni tud."


IGEN B+ "A fiúk többsége" akkor ezt minek írtad oda!!!TÖBBSÉGE?!Honnan tudod?Jártál az összessel?Szánalmas kis csitri vagy!

2013. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha sok olyan fiút ismersz, akkor miért nem kérdezed meg tőlük?

Itt úgy tűnik, hogy nem szokás megcsalni a párunk :(

2013. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nálunk pont a lány csalt meg. 3 éves kapcsolat volt, minden jó volt, izgalmas volt, tele programmal és utazással. A lány nagyon sokszor féltékeny volt, nem volt megelégedve önmagával. Minden munkatársamra féltékeny volt és minden lányra akivel beszéltem. Ez alaptalan volt, mert mindennél jobban szerettem sőt most is őt szeretem még. Ő viszont megcsalt három hónapig, utána abbamaradt, de én rá fél évre megtudtam és szakítottam vele.
2014. jan. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen... nem írtam, hogy a lányok nem tudnak ilyen tenni.

Én azért kérdeztem fiú szemszögből, mert én pl. hűséges vagyok, őszinte a barátommal és szinte mindent megkap amit csak szeretne. Egyikünk se volt annyira féltékenykedő, habár nekem azért lett volna rá okom.

Megcsalt... nem tudom, hogy egy volt vagy több, de nem is akarom.

Az a legrosszabb, hogy még a mai napig nem tudok túllépni. Ha lenne randim vagy valami, akkor egyszerűen bűntudatom van. (jah és én sose csaltam meg se őt, se senki mást)

2014. jan. 5. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!