Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire engeditek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire engeditek hogy a párotok beleszóljon az öltözködésetekbe? Ruha, cipő, hajszín, smink ilyesmikre gondolok.

Figyelt kérdés
Volt már rá példa, hogy megfogadtátok a barátotok tanácsát vagy kérését?
2013. dec. 10. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt ra pelda, hogy megfogadtam, de az aznapi fotommal fel is kerultem a napiszarra az anyad buszke lenne rovatba.
2013. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A humán populáció hím tagjainak számát növelem, de azért csendben megjegyezném, hogy egy asszonyomnak se adtam még öltözködési tanácsot, pedig úgy vélem jó ízléssel rendelkezem.
2013. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán kell ezt hagyni vagy nem hagyni. Ha el is mondja a véleményét meg lehet fogadni de nem kötelező. Amiben az ember jól érzi magát akkor a párja is elfogadja. Persze itt nem a szakadt,koszos ruhaneműre értem.
2013. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sosem szól bele.
2013. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:

kérés/tanács, megfogadható

eldönthető h igen/nem

én mondjuk ruhában nem, de ha pl frizurát/hajszínt készülök változtatni minden esetben megbeszéltem és ha határozott kérés volt, h neki nem tetszik, szte nem állna jól, akkor mindig alaposan megfontoltam a dolgot.

volt, h inkább nem az eredeti elképzelés mellett döntöttem, hiszen fontos, h nem csak nekem, de neki is tessen az eredmény.

2013. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel a barátomnak jó ízlése van, így néha hallgatok rá. Ő ritkán szól bele az öltözködésembe, elsősorban inkább abba hogy ha kint hideg van akkor lehetőleg úgy öltözzek fel hogy ne legyen fedetlen a derekam, meg ha szoknyát húzok akkor lehetőleg vastagabb harisnyát vegyek fel.

De amúgy nem szól bele hogy mikor mit vehetek fel, lényegében hogy ha kihívó a ruhám akkor megjegyzi hogy oda ezt nem igazán kéne, bár nem ugatja le a fejem, én hallgatok rá.

Ha esetleg elmegyünk valahová és nem igazán tudok dönteni akkor ő segít nekem, jó ízlése van a dolgokhoz mindig csinos vagyok, a sminkelésem alapból nem viszem túlzásba csak egy kis szemceruza, szájfény vagy rúzs és ennyi.

De nem az a fajta aki mindenbe beleugat én sem szólok bele az ő öltözködésbe bár nem túl tág a ruhatára nem viszi sosem túlzásba az öltözködést, tudom róla hogy ő ilyen, és elfogadtam, persze beleszólok hogy na most inkább másik pólót vegyen fel meg egyedül ha igényes helyre megyünk akkor is megmondom hogy zakóhoz inkább melyik nadrágját vegye fel. De neki zakóhoz sötétkék farmer áll jól, ami teljesen rendben van főleg ha neki nem kell annyira kicsípnie magát.

2013. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig beleszólok, és amikor megfogadja meg is bámulják az utcán. Van amikor tűri van amikor felkapja a vizet ha megmondom, de férfiként úgy vélem jobban tudom, mi tetszik nekem illetve más férfiaknak.
2013. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sztem alap h az ember néha próbál egy kicsit a pasija kedvében járni. Pl. régebben nem voltam oda a magassarkúért meg szoknyáért, mert egész nap rohanok összevissza, így randira se jutott eszembe soha felvenni :) a barátom mondta h tetszene neki, így hát egyszer rendesen kiöltöztem, tényleg sokkal vonzóbbnak éreztem magam, azóta többször hordok szoknyát :)

De van h vásárolunk és kikérem a tanácsát, sztem ez jó dolog. Általában ő mindig a nőiesebb holmikra szavaz, úgyhogy nem mindig fogadom meg a tanácsát, de néha igen.

A hajamat meg befesteném más színűre ha kérné, de így tetszik neki. De ha tetszene neki a vörös szín, simán befestetém, most mi van azon olyan nagy dolog ha befesti valaki a haját??


22/L

2013. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

általában megfogadom a tanácsát, ha valamiről nehezen döntök. ha tudom mit/milyet/hogyan akarok, akkor megy egyedül is. de általában jól sikerülnek a tanácsai. legutóbb egy cipőt segített kiválasztani, ami fazonra tetszett, viszont azt a színt nem szerettem soha (konyak)... felpróbáltam, ő elmondta mit gondol. végül megvettem. és mióta a lábamon van, egyre jobban szeretem és azóta be is szereztem hasonló színű ruhadarabokat :)

de pl volt, mikor a hajamat illetően kértem ki a tanácsát, ő azt mondta maradjon olyan, amilyen. én nem tágítottam az elképzelésem mellől és átfestettem... most meg odavan az új hajszínemért és az "új csajáért" :D :)

2013. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
néha hallgatok rá. ha elkísér vásárolni, és megtetszik neki egy ruha, amit én is a magaménak érzek, akkor azt megveszem. vagy ha például különleges kérése van, hogy ma ezt vagy azt vegyem fel, akkor megteszem, de semmi olyat nem fogadok el tőle, ami nekem nem jön be. ez fordítva is ugyanígy van.
2013. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!