Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit hosszú történet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú történet. Mi lenne a tanácS?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú , volt egy lány. A lány örök szerelmet fűzött a férfihoz, de a férfi szívét egy másik nő dobogtatta meg aki nem szerette. Telt múlt az idő néha pár napig együtt. E a pár nap volt maga a mámor, a boldogság. De vége lett és az elkövetkezendő időszak már a szenvedés. A fájdalom a kínok, egy élhetetlen élet. Nem kérek én semmit csak hogy ennek legyen vége. Mindennap nézni , mikor kivel van, szívem megszakad, és én szeretném csókolni, én szeretném ölelni. Néha összejöttünk, mindig vártam hogy talán most megszeret. Mindent elkövettem, mindent megtettem , hogy szeressen. Így is kevés voltam. A buli a csajok az ő igazi élete, és akit ő igazán szeret nem lesz az övé sosem. Eldobja magától azt aki fontos lehet neki, de nem hajlandó változni. Eljön valaha az én időm? Vagy hülyeség minden.? Ő az életem nagy szerelme, és ezt nem csak beképzelem. Ha a nevét hallom vagy ha látom elszorul a szívem. Ő az enyém csakis az én egyetlen szerelmem, aki kihasznált és becsapott és soha sem fog szeretni. Most már a kapcsolatot sem igazán tartjuk. Beszélgetünk néha, de mindez semmi. Akarom őt!
2009. júl. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudom bár elflejteni nem tudod de igy csak szenvedés az életed.

Ö nem szeret téged és a jelek szerint még sokáig nem is fog.

Bulizik éli az életét néha kicsit kihasznál és veled van hogy még több szenvedést okozzon de ennyi.Ö az aki nem hozzád való hisz ha az lenne már veled lenne.

Értem hogy akarod öt de ha ö nem akar annyira téged akkor hiába erölteted élete végéig csak futsz majd utána?Azért mert szereted ne fuss utána és ne hagyd magad legyen egy kis büszkeséged akkor talán ö is kicsit jobban tisztel majd, és jobban is alakulna, ha ö keresne és nem te öt.

2009. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem felejtsd el.. mindekivel van az életébel ilyen... majd akor kezdj el aggondi amikor már drogfuggö vagy és tényleg nemérted h mi értelme az életednek és gyakran aztérzed h mindenki ellened van mindeki gyülöl és csak azert él h neked keresztbetegyen.. szerintem probalj meg felejteni? korod?
2009. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ehhez sajna jobb tanács nincs, mint h felejtsd el

ha nem lehet csak a tiéd ne is akard, h veled legyen

a legjobb lehet az lenne, ha még a néhai beszélgetéseket is befejeznétek, h könnyebb legyen a felejtés

itt szerintem felejteni muszáj, mert ezt így nem akarhatod te se, h csak kihasználjon

tudom nehéz, de keress egy még jobb pasit magadnak, akit meg is kaphatsz úgy, h csak a tied és senki másé

2009. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Tudom azt mondjátok fiatal,meg minden. De már 2 éve megy ez a huzavona. Annyira rossz.. Mikor rá gondolok A cigik doboz számra röpködnek. Szeretem, és tudom el kell felejteni. Csak annyira rossz. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. júl. 3. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát.. felejteni. Tudom ilyenkor senki sem ezt akarja hallani.. Nincs annál rosszabb érzés mikor valakit igazán szeretsz, de nem lehetsz vele. :(
2009. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mintha a nővérem sztoriját hallanám ..=(

és neki se tudok többet mondani csak hogy kitartás..és nekedis.puszi =)

2009. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! remélem tudom tartani magam azokhoz ammiket irtatok:)
2009. júl. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!