Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye az intim piercingekről? Kellene egy két tanács, vagy személyes történet! ( amúgy az ékszert lányoknál, csiklóba értem )

Figyelt kérdés

Szeretnék intim piercinget, a csiklómba.

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire fáj? Lehet-e valamihez hasonlítani?

Mennyi a gyógyulási ideje?

Amikor pisilok fájni fog-e? ( ezt azért kérdezem, mert egyesek szerint fáj, valaki szerint nem. )

Mennyi az esély arra, hogy félre szúrják, és soha többet nem lesz orgazmusom? ( mert ezt is mondták már...)

Köszönöm előre is a válaszokat!


ui: és azért írtam ide is, mert ugyan netről sok mindent meg lehet tudni, de a személyes vélemények mégis csak hasznosabbak olykor!


de aki kritizálni akar, az hajrá :)


2011. márc. 24. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs személyes tapasztalatom és kritizálni se szeretnélek, csak megjegyzem, hogy sok férfinak ez nem jön be, valamint nyilvánvalóan van kockázata. Kérdés, hogy ezek után mi értelme van.
2011. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs személyes tapasztalatom, de nem is örülnék neki, nagyon nem tartom jó ötletnek, mert szerintem gusztustalan.
2011. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szeintem is gusztustalan.
2011. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az intim piercingeknél alapvetően, ha mindent jól csinálsz és pár óránként fertőtlenítgeted is csak 70% az esélyed, hogy nemdobja ki a szervezeted. Normál piercingeknél ez 95% fölött van, mégis hallani rémtörténeteket. Mennyi az esélye, hogy félreszúrják? Nagy. Egyik ismerősöm piercinges, ő sose mert intimet vállalni, egyik ismerőse igen, a csaj 5 perccel a szúrás után visszajött, mert minden lépésnél orgazmusa volt, ami eleinte vicces, később kevésbé. Viszont az orgazmus helyett felléphet fájdalom is.

Az ok, amiért máshogy számoltak be különböző emberek a pisiléssel kapcsolatban az, hogy ez is változó, attól függően hogy szúrják.

Nekem is intim piercingem, nem is szeretnék, csak tájékozott vagyok.

2011. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek!!

de jöhetnék még válaszok!! személyes tapasztalat lenne még a jó :$

2011. márc. 24. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a puncit díszíteni, nem karácsonyfa. :)
2011. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)

a páromnak is tetszik, épp ezért is szeretnék most még jobban!

Eddig is tetszett nagyon, meg szerettem volna csináltatni, de most már mindenféleképp :)

Beszéltem a piercinges sráccal is, csinált már egy jó párat, és egyiket se rontotta el, senkinek nem volt semmi panasza! Tehát úgy érzem belevágok :)

és köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 28. 17:30
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én csináltattam a csiklómba, lassan 3éve meg van.

A köldökömbe sokkal jobban fájt(legalábbis nekem), ki lehet bírni, nekem a gyógyulási idő 1hét volt. Azt egy kicsit nehezen viseltem, de nem volt olyan szörnyű.

szerintem csináltass mert fantasztikus érzés, és nagyon szexi.

20/L

2011. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel még a csikló piercing akkor írj
2011. szept. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!