Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm. Nem akarok vele bunkó lenni, de hogyan értessem meg vele, hogy nincs értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk: Ő nem egy r*banc, hanem a legjobb ember akihez valaha szerencsém volt.

Még a hétvégén ment el egyedül egy buliba, ahova nem tudtunk együtt menni, de mostanság amúgy sincs sok kedvem az ilyenekhez. Állítása szerint teljesen elkábította a férfi, egyszerűen lenyűgözte a nyers lazasága, a magabiztosságtól duzzadó arcmimikája és testbeszéde. A pasas teste cselekedett, az övé reagált. Tegnap vallotta csak be, de még ő se tudja felfogni hogy megtörtént a dolog. Persze nagyon megbánta a dolgot, valami eszméletlenül sírt, mondta hogy nem akar elveszíteni. Érdekes, de semmi haragot nem éreztem, én valószínűleg abszolút nem fogtam fel a dolgot. Inkább csalódott voltam, egyrészt mert én naivan azt hittem elég jó vagyok neki mint férfi, másrészt hogy az emberek mennyire nem képesek irányítani a bennük lévő állatot.

Győzködött hogy mennyire szeret engem és hogy soha nem találkozott még ilyen intelligens emberrel mint én, de én azt mondtam neki: "Hiába kötődsz hozzám érzelmileg, ha nem vonzódsz hozzám mint férfihoz. Nem a te hibád, és nem is azé a srácé, előbb-utóbb úgy is bekövetkezett volna, hisz nem én vagyok neked az igazi. Most jöttem csak rá, mennyire fiatalok vagyunk még, talán túl korai nekünk ez a párkapcsolat, legalább is ilyen mély szinten. Rengeteg olyan dolgot kellene még megtapasztalnunk, amiben esetleg hátráltatnánk a másikat. Én is nagyon szeretlek, de ezek után semmi se lenne olyan mint régen, bármit is teszünk. Meg kell szakítanunk minden kapcsolatot egy időre."

Na most ő ebbe nem hajlandó beletörődni, a kedvességem biztató jelnek veszi, még a határozott szavaim ellenére is. Mit tegyek? Legyek vele bunkó? Felismerné, hogy az nem rám vall, tudja hogy nem akarnám soha megsérteni, rosszul is van ettől, hogy mennyire nem érdemli meg ezt a bánásmódot. Még mindig nem tudom felfogni hogy ennyi volt 2 év után. Most eléggé összetört az önbizalmam mint férfi, de nem mutattam ki semmit, és nem is akarok magammal foglalkozni míg ezt le nem zárom. Hogyan győzzem meg, hogy itt már nincs esély? Ő 19, én 21 éves vagyok.


2013. dec. 4. 22:20
1 2
 1/15 zotanbro ***** válasza:
ha nem értett a szép szóból mond el neki máshogy..
2013. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Joco901019 ***** válasza:
Teljesen megértelek már nem bízol meg a barátnődbe, mert ha egyszer megtette akkor mi a garancia hogy máskor nem fogja? Ha nem szeret úgy mint férfit akkor kár folytatni. Én is így reagálnék ahogy te biztosan elhagynám. Ha bunkó lennél kicsit is jogos lenne, mert ő hibázott.
2013. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jól érzed! Korai volt még ennyire mély kapcsolatot kialakítani. Nagyon érettelátod a dolgokat és igazad van. Nem kell bunkónak lenni. Hagyad pár napig békén és beszéljetek akkor megint róla,hogy mi lenne a legjobb. Mivel semmien téren nem éltétek ki magatokat még, mint az ebből is látszik, inkább ha nagyon akarjátok 2-3 év múlva próbáljátok meg megint együtt!
2013. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet, aztán beszéljétek át a sérelmeiteket. akkor meglátjátok majd.
2013. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szakítsd meg a kapcsolatot, ne reagálj. már elmondtad amit akartál. zárd le, rájön. ne bunkózz
2013. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én pénzt követelnék, (és akkor ezt innentől így) vagy kitosznám keményen, az még nem bunkóság, ha határozott vagy, ha nem bántod meg. "Ezt, köszi, de én nem" - ez nem bunkó.
2013. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Így: megcsaltál, ennyi volt. szia. telot többet nem vezsed fel neki, mindenhonna kitörlöd, az életedből is.


ha viszsamsz hozzá gyáva lúzer papucsvagy.

2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kevés férfi tudta volna ilyen összeszedetten megfogalmazni, mit is gondol, és ilyen úri ember módjára kezelni a helyzetet. Minden elismerésem!

Szerintem ne bunkózz vele, egyszerűen hagyd figyelmen kívül. Ez persze nem a legegyszerűbb, de talán ez a legjobb megoldás...

18/L

2013. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha bunkó leszel, akkor könnyebben megszabadulsz tőle, viszont akkor ő majd úgy érzi, hogy jogosanócsárolhat téged. Ne add meg neki ezt a lehetőséget: szépen határozottan közöld vele, hogy vége, mindörökké (ámen).Aztán szakítsd meg vele a kapcsolatot, és keress egy olyan lányt, aki megérdemel téged, ne ilyen ... .
2013. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:

nagyon érett vagy a korod ellenére. Bunkó semmiképp ne légy, mert vhogy én is azt érzem a soraidból; az nem Te lennél. egy darabig ignoráld, aztán ha pár nap/hét/hónap után még lesz miről beszélni, akkor esetleg lehet.

Amúgy nagyon jól kezeled ezt a helyzetet, csillagos ötös!

2013. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!