Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 38 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 38 éves férfival. Hogy mondjam el a szüleimnek, akik eléggé konzervatívak ezen a téren és nem értenének meg? 21N

Figyelt kérdés
Nem szeretném elveszíteni se a szüleimet, se a szerelmemet... :/
2014. jan. 20. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

szeretném megírni egy bestsellerbe ezeknek a lányoknak a sztorijait, hogy a fenébe ismerkednek össze 38 éves emberekkel. Kajak írd meg!


Amúgy nem kell előre tervezni, ha komoly, odaviszed és mondod: Ő itt Balázs Pali.

2014. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondjátok azt, hogy 33...
2014. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Példaképem!

:)

2014. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:

nincs értelme hazudozni.

Vita így is úgy is lesz, ez sajnos olyan pirula, amit le kell nyelni.

2014. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mennyire laksz távol a szüleidtől?
2014. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
faccomat azt! Remélem 38 évesen én is összeszedek egy kis hülye 21 évest.
2014. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Anyu, apu. Összejöttem egy 38 éves hapsival.
2014. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy, mondd meg nekik, hogy szeretnél őszinte lenni velük, nem engedélyt kérsz tőlük, csak nem akarsz előttük titkolózni, ezt már csak figyelembe veszik és jó pontnak számit náluk. Elmondod, hogy szeretitek egymást, ha szeretnék megismerni, bemutatod nekik, ismerjék meg, azután alkossanak róla véleményt. Jobb mintha valami huszonéves iszákos, munkakerülővel jössz össze.
2014. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
még itthon lakok... szilveszteri buliban ismerkedtünk meg, azóta beszélgetünk meg elvagyunk... múlt hét pénteken pedig elmondta, hogy többet szeretne... Már egy ideje én is többet érzek iránta, de eddig nem gondoltam volna, hogy ő is. Fél éve vált el a feleségétől, mert az négy hónapig folyamatosan csalta... Szeretem a jellemét, jól elvagyunk... valahol érzem azt, hogy nem szabadna mert idősebb... de eddig nem volt semmi gond a kora miatt, mert fiatalos meg minden elsőre max 30-nak gondoltam...
2014. jan. 20. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Te vagy az, Szabó Zsófi? :D


amúgy:


"Apu, Anyu, ő itt xx, a párom, és a jövendő unokátok apja."

2014. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!