Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van arra esély, hogy egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy egy 10 éves kapcsolat túléljen egy durva megcsalást?

Figyelt kérdés

Ha kiderült a páromról,hogy majdnem 2 éve szinte folyamatosan egy másik pasival csalt ?

Tudom,hogy akasztanivaló bolond vagyok ,de ennek ellenére is szeretem és szeretném megtartani .. Képest lehetek valaha egy ilyen szintű áruláson felülkerekedni ? Tudom,hogy az lenne a legjobb,ha hagynám a francba és én is ezt javasolnám hasonló helyzetben,szóval ilyen választ lehetőleg nem várok.



2014. jan. 26. 02:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Esélynek van esély rá, de nem lesz ugyan az.

Az egyik ismerősöm szintén 10 éves kapcsolatban van benne...Tavaly kiderült, hogy a pasija (élettársa) 2 éve csalja - bevallotta neki, mert a másik csajt akarta hivatalosan is - és szét is mentek, de egy db-ig együtt éltek mert nem tudta egyik sem kifizetni a másikat a ház miatt...Aztán a csaj (akivel csalta) kikosarazta a srácot és így végül otthon maradt a barátnőmmel...Egy db-ig még úgy volt, hogy a srác elköltözik de aztán megbeszélték és folytatják "ott ahol abba hagyták"...Igazság szerint szerintem ez így tök nem oké, mondtam is a barátnőmnek, hogy ez volt már a második eset (egyszer már régebben is kidobta őt a srác u.e.-t a csajért és akkor is visszafogadta) és megint megfogja csinálni vele a gyerek...Szerintem lépj ki a kapcsolatból, bármennyire is fáj...hisz nem csak arról volt/van szó hogy megcsalt 1x, hanem hogy 2 évig folyamatosan...És hidd el ez jobb már nem lesz sajnos, mint ahogy feljebb is írtam...Kutyából nem lesz szalonna...:(


L23

2014. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ (és a kritikákat is) . Természetesen józan pillanataimban én is egyedül a szakítást látom racionális lehetőségként ,de olya dolgokat művelek ,amiért sokszor kinevettem és "nyávogósnak" tartottam több ismerősömet is . Nem szeretném a barátokat,haverokat terhelni a gondjaimmal,viszont képtelen vagyok egyedül túltenni magam rajta ,ezért biztosan valami doki (lehetőleg gyógyszermentes) segítsége fog kelleni - már ezen is röhögtem volna anno' ,ha valaki nekem azt mondja,hogy valaha ilyet teszek .. És amit még nem gondoltam volna : olyan lányok vigasztalgatnak -kérés nélkül - és bújnak nem titkolt célokkal,akik azért csak a kinézetük alapján a legtöbb férfi vágyaimban dobogós helyen szerepelnek - és nem bírok nőként nézni egyikre sem ,egyszerűen a régi kell ..
2014. jan. 26. 11:18
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves 02:11-es hozzászóló!

Ergo egy férfi csalhat (hisz az "semmi), de ha egy nő lép félre az durva és nem szabad neki megbocsátani... Értem én NAGYJÁBÓL, hogy mit akarsz mondani, hisz az igaz, hogy egy nő ÁLTALÁBAN érzelmi dolgok miatt lép félre, ami sokkal rosszabb, mintha egy kaland kedvéért tette volna meg, ami felejthető mindkét fél számára. Mondjuk, hogy aláírom... Viszont valahol igazságtalan. Mi az, hogy a férfiaknak szabad, a nőknek nem? NEKTEK SEM LENNE SZABAD!!! Oké, hogy ti nem úgy "csaltok", viszont tőletek sem egészen normális dolog, ha félreléptek, ott is hiányzik valami, ott is vannak gondok!! Meg kell beszélni, vagy szakítani kell, ez pedig (általában) a megcsalt félen múlik.

Kedves kérdező! Tégy, ahogy jónak látod... Én azt tanácsolnám, hogy hagyd ott őt, legalább csak egy időre. Érezze, hogy milyen, ha elveszít! Ha nem fogja visszakönyörögni magát hozzád, akkor már egyáltalán nem szeret, ezért ne is sajnáld, hogy elhagytad! Ha visszakönyörgi magát, az azt jelenti Téged szeret nem a másik pasi karjaiba kötött ki és belátja, rosszul döntött... Ha valóban annyira szereted, akkor fogadd vissza és kész... De mondom, Ha CSAK ÚGY megbocsátasz neki, az nem lesz elég ahhoz, hogy rájöjjön a dolgokra... Tapasztalatból beszéltem!

29/L

2014. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mindenkinek magánügye, hogy ki milyen mennyiségű megcsalást érez megbocsájthatónak, vagy megbocsáthatatlannak. Itt nem is ezt a kérdést kell erkölcsileg bírálunk. Az a Kérdező igazi problémája, hogy ha megbocsájt,utána tudna-e rendesen működni a kapcsolat....


Nos ezt nem tudjuk megmondani, ez rajtatok kettőtökön áll...


Viszont kérlek egyetlen tanácsot fogadj el egy sorstársadtól:

Várj 2 hónapot!!!! (Egyáltalán nem sok idő a mögöttetek lévő 10 és az előtted lévő xx évhez képest)

Két teljes hónapig ne döntsél semmit!!!! Éld az életed 2 hónapig nélküle! S Ő is nélküled! Beszéljétek, meg a megcsalás miértjét, s azt is hogy neked most idő kell. S 2hónapig ne is beszéljetek egymással.. Iszonyú nehéz lesz, minden napodat kínszenvedésként fogod megélni, de napról-nara egyre kevésbé fogsz szenvedni. Két hónap után el tudod/tudjátok dönteni TISZTA FEJJEL a továbbiakat!!!


Ha gondolod keress fel egy pszichológust, vagy írj privit, szívesen segítek!!!


26/L

2014. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszokat igy 1.5 honap tavlatabol , kulonosen az utolso hozzaszolo segitett sokat .


Jelentem azota megjartunk egy parterapiat es egyenlore ugy nez ki, sinen van a kozos eletunk . Mindent megbeszelunk, nagyon ragaszkodunk egymashoz , mindent elmondott,mit miert csinalt ,az,hogy a kapcsolatunk oda jutott,ahova ,99%-ban az en hibam volt ,sokat kellett es kell is meg valtoznom ,de nem esik nehezemre . Boldogok vagyunk egyutt es mindent meg fogok tenni erte,hogy ez mar orokre igy maradjon .


Szoval ha valaki hasonlo helyzetbe kerul : nem a szakitas az egyetlen megoldas ,de a masik ut rendesen gorget akadalyokat a kapcsolat ele .. Viszont ezeken atlepve olyan szinten erosodik meg,amit mar egy tornado sem tud kikezdeni !

2014. márc. 16. 09:39
 26/26 anonim ***** válasza:
van prsze ha az egyik szerelmesebb
2018. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!