Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van arra esély, hogy egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy egy 10 éves kapcsolat túléljen egy durva megcsalást?

Figyelt kérdés

Ha kiderült a páromról,hogy majdnem 2 éve szinte folyamatosan egy másik pasival csalt ?

Tudom,hogy akasztanivaló bolond vagyok ,de ennek ellenére is szeretem és szeretném megtartani .. Képest lehetek valaha egy ilyen szintű áruláson felülkerekedni ? Tudom,hogy az lenne a legjobb,ha hagynám a francba és én is ezt javasolnám hasonló helyzetben,szóval ilyen választ lehetőleg nem várok.



2014. jan. 26. 02:07
1 2 3
 11/26 koka_janos válasza:
Szerintem nincs rá esély hogy túlélje ezt a kapcsolatotok. Ha egyszer megtette, könnyebben megteszi másodszor is. Plusz ez tényleg nem olyan hogy egyszer részegen/buliban stb történt meg. 10 év ide-oda én a helyedben elfelejteném, hátha olyas valakit találsz, aki megérdemel. Kívánom neked hogy találd meg az igazit, és fel a fejjel! :)
2014. jan. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg mi nõk ha egy ilyen "veterán"-kapcsolatban félrelépünk,pláne éveken át ugyanazzal ott nagyon nagy gubanc van a háttérben.Én is megtettem de a kapcsolatom többszöri átbeszélés után is a régi hibákkal,hiányosságokkal maradt,ezért idén válás lessz mert más megoldás nincs.17 év után mi ide jutottunk.Nagyon sokat számit a megértés a komunikálás és minden helyzetben az önzetlen szeretet kimutatása.Ha nem megy valami inkább válljatok el békességben.
2014. jan. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nincs benned tartas? Nem csak, hogy megcsaltak, hanem hosszu idon at hazudtak neked. Felrevezettek, becsaptak es csak azert bocsajtanal meg, mert rossz egyedul? Mit szeretnel meg ebben a valakiben, aki eveken at valojaban megalazott?

Tudod egyszer egy bolcs oreg cigany azt mondta: az a lo aki atussza a folyot, atussza maskor is.

Persze erolkodhetsz rendbehozni a dolgokat, de egyreszrol nem neked kellene, masfelol pedig tudnod kell, hogy barmelyik pillanatban megtortenhet ujra es te megint csak ket ev mulva fogsz rajonni a dolgokra. Ha gyereketek lesz, az sem biztos, hogy a tied lesz. Szoval, ha luzer vagy ... a te dolgod :P

2014. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
(amugy milyen undorito) ket even keresztul ugy fekudt melled az agyba, hogy alig par perce fejezte be a valos szeretkezest a szeretovel, te pedig edesen hozzabujtal ... talan meg meg is puszilgattad a puncijat es ezzel tulajdonkeppen leszoptad a pasijat ... es meg folytatast akarsz? kellene a repeta?
2014. jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyelore azzal mar tisztaban vagy, hogy 10-bol 2 evig becsaptak es megcsaltak ... biztos vagy benne, hogy a maradek 8 ev tisztesseges volt? Vagy csak nem is tudsz rola!!!

Mondhatnad, hogy biztos tisztesseges volt abban a maradek 8 evben, de egyaltalan nem lehetsz biztos benne. Es mi lesz a kovetkezo 10 evben?

2014. jan. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Divide et impera" ... de ez a politikaban hasznalatos, nem a parkapcsolatokban!


Amugy van a helyzetben potencial: csinalj belole qrvat ... akkor is mas fogja dugni a csajodat, de legalabb penzetek is lesz belole :)

2014. jan. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Zole79 válasza:
90%
Szerintem ez nem ilyen egyszerű, mint azt sok hozzászóló irta. Nos sokmindentől függ. Főként attól miért csalt 2 évig. Valóban lényeges hogy mit nem kapott meg, de talán lényegessebb mit kapott ott. Nem feltétlenül a szex az első ami ilyenkor dominál. Főként ha 2 évig tartott. Van olyan hogy két ember találkozik és szinte a levegő is izzik köztük. Erről nem tehet egyik sem. Valószinüleg a kapcsolatod sajnos eröltetett. És nyilván a te részedről. Én mindenképpen az őszinte megbeszélésben hiszek. és ha lehet ne ragaszkodj. Azzal csak boldogtalanná teszed mindkettőtöket. Kérdezz rá nála, hogy szerinte van e értelme folytatni.
2014. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem az a tipusú ember vagy a válaszaid alapján aki egy ilyet le tudna nyelni.Ez a legnagyobb probléma. Csak azoknál sikerül túlélni a kapcsolati válságot, akik képesek rá. Te nem az a tipus vagy.
2014. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
ne fényezd a dolgokat, hogy igy szeretem meg úgy... ne próbáld a megcsalást "fényezni" szép fogalmazással. a megcsalás akkor is megcsalás, ha 5 év után, ha 15 év után, és 10 év után is.. nem ismerlek ugyan, és ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy papucs vagy. aki egyszer (többször) félrement az többször is félrefog.. a párkapcsolati szakértő ebben az esetben, sőt minden esetben pénzkidobás. ha ezt velem valaki megtenné, abban a pillanatban repülne a lakásból, ha nem az enyém, akkor meg se szó se hang lelépnék.. kicsit szedd össze magad, ne siránkozz! attól nem leszel előrébb! én nem tudom megoldani a bajod.. kezdj új életet! biztos még nem vagy öreg
2014. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A bizalmat konnyü elveszíteni visszaszerezni pedig nagyon nehéz. Évek kérdése mire helyreàllhat a dolog. Gondold végig hogy valóban meg tudsz e bocsàtani és visszaàllítható e a bizalmad . Nem hiszem hogy neked kéne mindent megtenned, inkàbb neki hogy megtartson. Neked csak magadban kell rendberaknod az egészet és azt h amiért megcsalt azt korigàlni illetve megbeszélni min szeretne vàltoztatni mi az ami hiànyzott
2014. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!