Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezeli magát normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezeli magát normálisan? Meg akar fertőzni? Ennyire nem számít neki se a saját, se az én egészségem?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt ismerkedtem meg a barátommal. Nekem ő volt az 1. férfi az életemben. 3 hónap után szemölcsöket észleltem a nemi szervemen. Elmentem kivizsgálásra, kiderült, hogy tőle kaptam el (nekem 2 apró volt, neki 1 nagyobb). Felvettük a kapcsolatot az exével, őt műteni is kellett, mert ő nem vette észre és neki már annyira elterjedt volt. Azóta csak óvszerrel vagyunk együtt, én 3 havonta járok nőgyógyászhoz. Úgy tűnt tünetmentesek vagyunk, de júniusba teljesen véletlenül (neten olvastam, hogy belül is lehet férfinál is), belenéztem a húgycsőnyílásába. Ott is volt! 4 hónapig tartott mire lement, mivel állandóan nyavalygott, hogy fáj az ecsetelés, de urológushoz nem volt hajlandó elmenni. 1 hónapja megint láttam benne egy furcsa pöttyöt, megint kiderült hogy Condyloma. Nem értem, miért nem képes magára odafigyelni, miért nekem kell állandóan nyaggatnom. Most megint kezdhetek rettegni, hogy nem-e kaptam el, és mivel orális úton is elkaphattam, még az is lehet, hogy a szájüregemben, torkomban lesz daganat. Ti ezek után folytatnátok a kapcsolatot, vagy a saját egészségetek érdekében a szakítás mellett döntenétek? 20/N
2014. febr. 3. 19:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Atyaég!Kiráz a hideg.
2014. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!
2014. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
én nem tudom, én elhagynám. ha valaki ennyire igénytelen, és ennyire nem figyel a párjára, az nem szereti azt...
2014. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mielőtt leírtad volna a betegség nevét, HPV-re gyanakodtam. Mert azt is simán átadhatja másik, akár tünetmentesen is, és még meddőséget is képes okozni.


Nem akarlak idegesíteni, de nem lehet, hogy megcsal, és amiatt jönnek ki újra és újra a tünetek? :(

2014. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
kinosnak tartja, és már csakazértsem csinálja mert mindenki ezzel szekálja :D
2014. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Amúgy én a helyedben nézetnék egy alapos vérképet, és a nőgyógyászt is megkérném, hogy csináljon egy nagyon alapos, mindenre kiterjedő kenetvételt, vigyék tenyésztésre is!
2014. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Moszuke ***** válasza:

azért jönnek ki újra mert nincs lekezelve normálisan. írta is a kérdező, hogy baszik elmenni dokihoz a pasi.

figyu ez marha egyszerű, hagyd már el.. az ilyen dolgok véresen komolyan kéne venni, ez nem vicc. ha ő megakar halni akkor tegye egyedül

mi vagy te az anyja? nem, akkor meg. tipli van a pasinak

2014. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

azt még talán elnézném ha esetleg nem fürdik annyit,de a tökét megmossa mindig és figyel rá,de az hogy tudja hogy fertőz és nem érdekli...hát én elhagynám

ennyi erővel aids-es is lehetne vagy akármi

hagyd el minél előbb

2014. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen a HPV okozza a Condylomát. Ezért járok rendszeresen nőgyógyászhoz. Mivel a méhnyakrákot is ez okozza :( De elvileg az óvszer megvéd tőle. Engem jobban aggaszt. hogy pl. gégerákot kapok, mert ezt is okozhatja a HPV vírus. Meg nyilván senki sincs szívesen együtt olyan valakivel, aki potenciális fertőzőforrás. Lehet, hogy most sok válaszíró szemében naivnak és hülyének tűnök, de teljesen biztos, hogy nem csal meg. Az orvos szerint is itt volt már a szemölcs, csak nem vettük észre. És mivel ezek szerint nem lett teljes a kiírtás (mindig jajgatott, hogy fáj az ecsetelés) újra nőtt. Csak már másfél éve ez van, és már kicsit belefáradtam abba, hogy csak nekem fontos, hogy mindketten egészségesek legyünk.
2014. febr. 3. 19:27
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én lépnék lefelé, de sürgősen!

Nekem nem kellene egy olyan”férfi” akiben annyi gerinc/ész vagy nem is tudom mi nincs, hogy elmenjen egy dokihoz, ha muszáj.

Ez veszélyes játék. Hagyd el és vizsgáltasd ki magad alaposan, mielőtt még valami komoly baj lenne belőle.

2014. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!