Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik közösségi portálon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D32K kérdése:

Az egyik közösségi portálon a barátom fotói között még mindig ott vannak a régi barátnőjéről a képek. (mi fél éve járunk) Szóvá tettem, hogy engem ez zavar, kellemetlenül érint, de nem vette le a képeket. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Semmit. Miért kéne levennie? Az élete része ugyanúgy mint egy buli, az érettségi, vagy bármi más. Veled van a baj ha ez kell az önértékelésednek.
2014. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
szerintem meg igazad van kérdező. engem is zavarna,mert hiába volt része az életének,az már egy lezáródott fejezet,úgy ahogyan az érettségis középsuli is. már másik barátnője van,róla legyenek fényképek,vagy senkiről.
2014. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem is igazad van. Kérdezz rá, hogy miért nem törli. Egyébként engem a volt barátnő helyében is zavarna a dolog. Egyáltalán nem örülnék, ha az exem rólam rakosgatna ki fényképeket bármelyik közösségi oldalra.


Viszont ha olyan képek, amik mondjuk házibulin, kiránduláson készültek és rajta vannak, mit tudom én, hatan haverok, akkor annyira nem lenne zavaró, mint ha kettesben édelegnének rajta, mert az egészen másról szól.

2014. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem frissen kirakott képekről van szó, hanem régről kintmaradt képekről. Remélem ti is töröltétek az összes középisoklás, és minden régi képet, csak tegnaptól máig vannak kint képek.


Anyám.

2014. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek a képek nem életeseményeket tartalmaznak. Nem "életemmeghatározó mérföldkövei" képek. A lány saját magáról készített fotói, még csak nem is közösen szerepelnek rajta. De akit nem zavar, annak kívánom,hogy a barátja/barátnője róla egyet se tegyen ki, viszont az exről többet is, hátha jobban átérzik majd a helyzetet. És gondolom ebből a felállásból nem is azért kéne szólnom a ex miért van kint, hanem kérnem, hogy a többi exről is legyen kedves egy-egy fotót kirakni, elvégre ők mind az élete részei voltak, csúnya dolog nem közösségi portálon albumba gyűjteni őket :)
2014. febr. 17. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező!

Végül lekerültek a képek?

2017. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!