Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! HELP!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm tudja rólam,hogy meleg vagyok,és a pasija is. Szinte testvéri a viszonyunk,mindig mindent elmondunk egymásnak,mindig van közös téma,együtt sírunk,együtt nevetünk,stb. A bnőm és én is 17 évesek vagyunk,a srác 20.

Összevesztek a pasijával,de csak egy kisebb összekülönbözés volt,erre viszont a srác lesmárolt! Na most persze nem a barátnője előtt,hanem átjött hozzánk,próbáltam vigasztalni,aztán megtörtént a csók.

Teljesen sokkolt amit tett,mozdulni sem bírtam az ágyról.

Aztán amiért nem szóltam semmit,csak meredten bámultam Rá,azt hitte,hogy nem ellenkezem,és ismét megcsókolt. Ellöktem magamtól,és elmondtam Neki,hogy ezt nem szabad,elvégre baráti lojalitás,és együtt van a barátnőjével,aki az életem tetemes részét képezi már pelus korunk óta,úgyhogy semmiképp sem szabad.

Erre azt válaszolta,hogy szakítani fog Vele,a kapcsolatuk már rég zátonyra futott(bár ezt erősen kétlem,ha így lenne a barátnője szerint is,már rég tudnék Róla,de a lány szerint minden rendben van kettejük közt),úgyhogy nincs miért aggódnom. Azt tudta,hogy tetszik,egyszer szóba jött a téma.

Ezután(tudom,hogy nem szabadott volna!) pedig hagytam,hogy leteperjen...

A barátnőm még nem tud minderről.

(És azt sem tudja,hogy a barátja biszexuális!)

Mit tegyek?

Előre is köszönöm a hasznos,értelmes válaszokat!



2014. febr. 22. 17:03
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ja, a csaj meg tuti lekever majd egyet ezért, és egy időre meg vége a bariságnak...aztán a csaj meg a biRómeó újra összejönnek, és lesz egy rakat gyerekük, de mivel minden harmadik házasság válással végződik, ők is elválnak majd...

És te? Hol vagy? A te tőrténeted még nem íródott meg, sok sikert a megírásához!

Egy kalappal az esőhöz, avagy viselj kalapot a viharban, ne ázz el!

Bocsi:D*_* ez nem túl hasznos válasz!:D

2014. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
* történeted
2014. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Igen,megdugtam... Letepert az ágyra(alapból azon ültünk),csókolgatta a nyakam,aztán lekerültek a pulcsik,majd a gatyája,nyelvem hozzáért a hátsó bejáratához,de most hadd ne ezt kelljen részleteznem...

Köszi utolsó! Most ki vagyok segítve.

2014. febr. 22. 17:27
 14/40 A kérdező kommentje:
Oh,és fel vagyok készülve,hogy lekever egy taslit majd :S
2014. febr. 22. 17:28
 15/40 A kérdező kommentje:
PLs írjatok még,hátha valakinek van jobb ötlete,vagy valami,hogy miképp tudnám enyhíteni a helyzet súlyosságát!
2014. febr. 22. 17:49
 16/40 anonim ***** válasza:
azt hittem csak csók volt, az még megbocsátható lett volna, nem ismerem a barátnőd de szerintem haragudni fog rád emiatt, azért sok sikert, és miután beszéltél vele, leírhatnád hogy ment :D
2014. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Leírom,persze,ha érdekel. :)

Már tehetetlenségemben azon agyaltam,hogy majd enyhítő körülménynek felhozom,hogy épp néztem a GLEE-t,de,szinte tudom,hogy azt mondaná,hogy: "Mert a GLEE aztán annyira szexuális műsor hallod!"

Ti,hogy reagálnátok a lány helyébe?

2014. febr. 22. 17:52
 18/40 anonim ***** válasza:
Én karatera járok, zöld öves vagyok...neked fájna, ha én reagálnék!
2014. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Ejjha... akkor most még jobban félek.

Szerencsére Ő nem jár semmilyen harcművészetre,csak énektanárhoz. :P

2014. febr. 22. 18:03
 20/40 anonim ***** válasza:

:D ez kész :D bármennyire is fájna én kinevetnélek, utána, miután összekaparnám magam a vihogásból, akkor egy határozott lábmozdulattal a rudidba rúgnék :)

de én még most is nevetek :D

2014. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!