Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! HELP!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm tudja rólam,hogy meleg vagyok,és a pasija is. Szinte testvéri a viszonyunk,mindig mindent elmondunk egymásnak,mindig van közös téma,együtt sírunk,együtt nevetünk,stb. A bnőm és én is 17 évesek vagyunk,a srác 20.

Összevesztek a pasijával,de csak egy kisebb összekülönbözés volt,erre viszont a srác lesmárolt! Na most persze nem a barátnője előtt,hanem átjött hozzánk,próbáltam vigasztalni,aztán megtörtént a csók.

Teljesen sokkolt amit tett,mozdulni sem bírtam az ágyról.

Aztán amiért nem szóltam semmit,csak meredten bámultam Rá,azt hitte,hogy nem ellenkezem,és ismét megcsókolt. Ellöktem magamtól,és elmondtam Neki,hogy ezt nem szabad,elvégre baráti lojalitás,és együtt van a barátnőjével,aki az életem tetemes részét képezi már pelus korunk óta,úgyhogy semmiképp sem szabad.

Erre azt válaszolta,hogy szakítani fog Vele,a kapcsolatuk már rég zátonyra futott(bár ezt erősen kétlem,ha így lenne a barátnője szerint is,már rég tudnék Róla,de a lány szerint minden rendben van kettejük közt),úgyhogy nincs miért aggódnom. Azt tudta,hogy tetszik,egyszer szóba jött a téma.

Ezután(tudom,hogy nem szabadott volna!) pedig hagytam,hogy leteperjen...

A barátnőm még nem tud minderről.

(És azt sem tudja,hogy a barátja biszexuális!)

Mit tegyek?

Előre is köszönöm a hasznos,értelmes válaszokat!



2014. febr. 22. 17:03
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
az őszinteség mindig sokat segít! Mondd el neki mik történtek és a lány (ha tényleg testvéri baráti kapcsolatban vagytok) a pasit fogja kirugni:D hajrá!
2014. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

20-as!

Nem nevet,együtt érez! xD Egy cseppnyi empátia legyen már Benned! xD

Utolsó! Köszi,az lesz,majd ma jön a nagy coming out!

2014. febr. 23. 11:21
 23/40 anonim ***** válasza:
Ez véletlenül nem 18-án történt?:D
2014. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2014. febr. 23. 12:24
 25/40 A kérdező kommentje:

Ha arra gondoltál,hogy a Dóri szülinapi buliján,akkor nagyon nem. :D

(Ha nem tudod,hogy most miről beszélek,akkor lényegtelen xD)

2014. febr. 23. 12:27
 26/40 anonim válasza:
Na mesélj,mi történt azóta?:3
2014. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Nos... ami tegnap éjjel történt,arra végképp nem számítottam...

Találkoztunk a srácnál,rávettem,hogy mondjuk el Neki,belement. A lényeg,hogy elé álltunk,és közöltük.

Lehajtotta a fejét,láttam rajta,hogy majd szétveti az ideg,kiabált egy sort,de azt mondta,hogy nemsokára lesz fellépése(ami igaz is),úgyhogy nem fogja tönkretenni a hangját azzal,hogy leordítja a fejünk.

Majd... ezt még most sem hiszem el,de azt mondta,hogy inkább nem mond semmit,hanem énekel egy dalt... Mindketten csak néztünk(a fiú,s én),sejtésünk sem volt,hogy mit fog tenni. Majd tényleg énekelni kezdett...

A Gives You Hell-t... még most sem tudom elhinni,hogy ezt tette,s nem pofozott fel,vagy esett a torkunknak. Bár igaz,hogy nem olyan természet,de azért egy ilyen mindenkiből kihozná az állatot. DE BELŐLE?! ÉNEKELT EGY DALT,AMI KIFEJEZI AZ ÉRZÉSEIT! :DDDD

Azt hittem lehidalok :D:D

2014. febr. 24. 15:24
 28/40 anonim ***** válasza:
Összeveszett valamelyikőtökkel is?
2014. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Igen. :(

Facen tiltott mindkettőnket,és nem is köszön. Ma láttam,köszöntem Neki,de elfordította a fejét,rám se nézett.

2014. febr. 24. 15:36
 30/40 anonim ***** válasza:

Szerintem idő kell neki hogy megbékéljen a dologgal, utána lehet ő maga fog keresni titeket hogy újra átbeszélje az egészet

ha nem akkor szerintem itt egy csomó lány kommentelő lenne a barátnőd, köztük én is :DD

2014. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!