Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek?! HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! HELP!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm tudja rólam,hogy meleg vagyok,és a pasija is. Szinte testvéri a viszonyunk,mindig mindent elmondunk egymásnak,mindig van közös téma,együtt sírunk,együtt nevetünk,stb. A bnőm és én is 17 évesek vagyunk,a srác 20.

Összevesztek a pasijával,de csak egy kisebb összekülönbözés volt,erre viszont a srác lesmárolt! Na most persze nem a barátnője előtt,hanem átjött hozzánk,próbáltam vigasztalni,aztán megtörtént a csók.

Teljesen sokkolt amit tett,mozdulni sem bírtam az ágyról.

Aztán amiért nem szóltam semmit,csak meredten bámultam Rá,azt hitte,hogy nem ellenkezem,és ismét megcsókolt. Ellöktem magamtól,és elmondtam Neki,hogy ezt nem szabad,elvégre baráti lojalitás,és együtt van a barátnőjével,aki az életem tetemes részét képezi már pelus korunk óta,úgyhogy semmiképp sem szabad.

Erre azt válaszolta,hogy szakítani fog Vele,a kapcsolatuk már rég zátonyra futott(bár ezt erősen kétlem,ha így lenne a barátnője szerint is,már rég tudnék Róla,de a lány szerint minden rendben van kettejük közt),úgyhogy nincs miért aggódnom. Azt tudta,hogy tetszik,egyszer szóba jött a téma.

Ezután(tudom,hogy nem szabadott volna!) pedig hagytam,hogy leteperjen...

A barátnőm még nem tud minderről.

(És azt sem tudja,hogy a barátja biszexuális!)

Mit tegyek?

Előre is köszönöm a hasznos,értelmes válaszokat!



2014. febr. 22. 17:03
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ki lenne a barátnőm? Nekem? :O

Bocsánat az értetlenkedésemért,de totál össze vagyok zavarodva,a srác azóta hívott,hogy találkozna,és egyértelmű,hogy nem csak egy kis baráti dumálásra invitált..

2014. febr. 24. 15:41
 32/40 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

Leesett időközben xD

2014. febr. 24. 15:43
 33/40 anonim ***** válasza:
Húha barátom...ez nem egyszerű, de megoldódott...bár életemben nem hallottam még csak hasonló sztorit sem..
2014. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Történt már velem is sok minden,de ez engem is teljes mértékben lesokkolt. :D

Pláne,hogy együtt vagyok a sráccal,már 2 napja. ^^

2014. febr. 26. 12:46
 35/40 anonim ***** válasza:
De hallottam ilyen sztorit...yaoi-ban :D
2014. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Na látod,olyanokat pont nem nézek! :D
2014. febr. 26. 12:52
 37/40 anonim ***** válasza:
Én sem, csak mondtam :DDD
2014. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek(aki sajnos még most sem áll szóba egyikünkkel sem),azóta van pasija. :)
2014. febr. 26. 12:58
 39/40 anonim válasza:
42%

A legjobb megoldás az lett volna, ha nem mondasz semmit. Így megmaradt volna a barátságotok a lánnyal, mert ugye "amiről nem tud, az nem fáj..." és mivel semmi sem tart örökké, úgyis szakítottak volna a pasijával előbb-utóbb. Most elmondtad, semmivel nem lettél előrébb... Nem is köszönöm, emberszámba se vesz stb.

Viszont a kíváncsiság kedvéért: mi lett a borostás istennel? Megtartottad magadnak? :D

2014. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Nem tudtam volna úgy a szemébe nézni,sőt,a szeme elé kerülni sem. Így jobb. :) Most már nem haragszik annyira,köszön,mosolyog is ha találkozunk.

Igen,"megtartottam",együtt vagyunk. :D

2014. márc. 9. 15:08
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!