Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez beteges féltékenység, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges féltékenység, vagy normális?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elejétől. Van a mostani barátnőm (osztálytársam), éve eleje óta kb fél évig én és egy másik srác belé voltunk zúgva. Most ugye az én barátnőm, a másik sráccal össze is veszett stb, nem beszéltek. 2 napja talán (ma is) 1-1 szót váltanak, nagyrészt a srác szól hozzá. Egyik órán egymás mellett ülnek (odaültették mindkettőjüket).


Én ilyenkor nem tudom leírni, de felkapom a vizet. Ez durva? Nem akarom elveszíteni a barátnőmet, szeretem. (Egyszer ez miatt a srác miatt majdnem nem lett semmi, ugye abban a fél éves időszakban..... így amikor egymás közelében vannak csak arra tudok gondolni, hogy egy nap majd azt mondja, mint "akkor".)


Érthetetlen lett kicsit, sajnálom...



2014. márc. 12. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
1. Osztálytárssal nem járunk. SOHA SOHA SOHA !
2014. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Beszélgetés miatt felesleges aggódni. Még amiatt sem, hogy a srác egyoldalúan érdeklődik.
2014. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez beteges féltékenység.

Mondok valami újat. Van egy barátnőm akinek volt egy pasija. Na a pasijával szakítottak már több éve, de még mindig jóban vannak, és nagyon jó barátok. A barátnőm mostani pasija féltékeny a régi barátra. Az övék nem beteges féltékenység, de amit te művelsz az már az.

1-1 szó még nem a világ vége, a másik meg, hogy nem a lány tehet róla, hogy egyáms mellett ülnek.

Nézz magadba, mert a lány valószínűleg nem véletlenül választott téged. Ne légy barom, a féltékenység még a végén megfertőzi a kapcsolatotokat, és ha ezért lesz vége az már te miattad lesz.

2014. márc. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!