Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a kínzó féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a kínzó féltékenység?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátomba.1 éve vagyunk együtt. Ha egy lánnyal beszél facebookon( sok lány barátja van,több is mint fiú,de egyikkel sem volt kapcsolata),ideges leszek,és kevesebbnek érzem magam.Tudom,hogy nem csal meg,de nem akarom,hogy más lány úgy megnevettesse mint én.Nem akarom,h olyan jól mulasson,hogy eszébe se jussak. Ha lájkolja egy lány képét az is lerombolja a kedvem. Igazából szinte minden zavar,annyira odavagyok érte..


L/18


2012. febr. 16. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lazítani kicsit.
2012. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj így rá! Nem jó ez így, teljesen belelovalod magad. És ha szakítotok mi lesz? Majd jön egy másik. Nem szabad ennyire.
2012. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem az érzés normális hiszen te az ő szemében szeretnél pótolhatatlan és felülmúlhatatlan lenni mindenben.Az már egészen más kérdés hogyan kezeled ezt az érzést, hogy mennyire adsz magadnak lehetőséget ennek ösztönös kinyilvánítására illetve tudatos kezelésére.A másik fél számára nagyon jó érzés tudni,hogy féltékeny vagy de kizárólag tudni szeretné nem érezni a durcás viselkedésedből vagy megjegyzésedből vagy jelenetrendezésedből.Ez egy édes kín ha okot nem adnak rá.Egy felnőtt férfi számára szerintem magabiztosságot az sugároz ha nem adsz hangot ok nélkül ennek az érzésnek. Ha

nem állítasz korlátokat csak még szerelmesebb lesz beléd magában szörnyen értékelni fogja hogy azonfelül hogy vagy neki meghagyod az addigi életét. Megmarad az őszinteség és neked sem kell folyton azon aggódnod mikor nem mondd igazat neki meg azon nem kell mikor mit mondhat nem mondhat neked.És legyen neked is önálló életed a közös dolgaitok mellett ne hanyagold el az eddigi ismerősöket barátokat a saját facebookoddal foglalkozz ne az övével.

Egy magabiztos önálló nőbe tud egy férfi legtovább szerelmesnek lenni.Így mindíg izgalmas maradhatsz számára.

Szóval az érzés természetes de próbáld meg okos felnőtt nő módjára kezelni ezt tudatosan és ne ösztönösen hidd el meghozza a gyümölcsét ha így teszel.

2012. aug. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!