Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi nő a láthatáron. Megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi nő a láthatáron. Megcsal?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy ismerőse, akit már másodszor látok, hogy ír neki facebookon, hogy találkozzanak. Rákérdeztem, ki az, azt mondta, egy régi ismerős.

De nekem fura ez, nagyon röviden lerendezte a dolgot, csak ennyivel. Volt előttem egy szexpartnere, félek hogy ez az a csaj :( Mit tegyek, ha rákérdezni nem akarok?


2014. jan. 24. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig mi nem fogjuk tudni kiszopni a kisujjunkból a választ. Sanszos, hogy van valami a dologban, persze ez még nem jelenti azt, hogy megcsal, de azért nem ártana rákérdezni nála, hogy ki az és mégis miért találkozik vele stb.
2014. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyanus, ennek megcsalás szaga van. Majd figyelj oda jobban, még lehet csak kialakuloban van. Probáld megfékezni. Légy ovatos ha kiszimatolja hogy te szimatolod, akkor ovatosabb lesz!
2014. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ne olvasgasd a facejet elso korbe.. ne feltekenykedj ne rendezz jelenetet.. gondold vegig mikor es miert csalna meg.. altalaban ezt nem fogjak bevallani...
2014. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkit nem tudsz kalickába tartani.Ha megakar csalni megfog, ha széthisztized magad akkor is.
2014. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!