Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom vagy mégsem?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. 3 éve vagyunk együtt a párommal..

DE van egy gyermekkori barátom aki 27 éves fiú.

Párom is jó barátsága van vele.

6 éves korunk óta barátok vagyok soha semmi nem történt köztönk.

Aztán 5 hete segítettem neki nagy takarítani elég komoly meló volt egy agglegény lakást kitakarítani ;-)

És rendrakás közbe találtam egy művaginát. Eleinte csak dobálóztunk, viccelődtünk vele. Aztán mondta hogy mikor nem volt barátnője akkor vette. Kérdezgettem milyen érzés hogy csinálja ilyesmi. Szóval addig addig szórakoztunk még végül is kielégítettem azzal a segédeszközzel. A péniszéhez nem értem hozzá! !! !

Nagyon megbántam amikor vége lett, az jutott az eszembe hogy ezzel vége a barátságnak. Azóta nem beszéltünk a dologról de engem egyre jobban zavar, főleg mikor a párom és ő is itt van nem tudok egyikük szemébe se nézni.

A párom is észrevette hogy valami nemokés. Egyszer rákérdezett de szerencsére nem firtatta tovább a dolgot.DE mindig kérdően néz rám.

Most nem tudom mi lesz, ezzel vége a barátságnak? Ha elmondom a páromnak 100% hogy szakítani fog.

DE a legjobb barátomat sem akarom elveszíteni.


2014. márc. 9. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én az a fiú barát azóta sem akar semmit ? Nem is hozza szóba ?

Na ő tényleg egy igazi barát !

2014. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha így viselkedtek valószínű vége a barátságnak. Vagy megbeszélitek és túl léptek rajta vagy ennyi volt. És ez nálam kimerítené a megcsalás fogalmát,így ha kiderül könnyen a kapcsolatodnak is vége lehet.

De még azt is el tudom képzelni,hogy a pároddal vége és a barátoddal meg összejössz, vagy könnyen két szék közül padló lehet belőle!

2014. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod csinálná ugyanezt egy csajjal meg gy vibrátorral, az megcsalás lenne?
2014. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

megcsalás


30+F

2014. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom a barátság miatt jobban aggódsz.
2014. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez már az a kategória.A továbbiakban a lelkiismeretedre hallgass.
2014. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen, megcsalás. Úgy b. sználak ki mint macskát sz .arni.

Egyébként előbb utóbb úgy is kiderül, és még hazug is maradsz. Ahogy mondták, hallgass a lelkiismeretedre.

Jah, hogy nincs olyan....

2014. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy Neked - több éves kapcsolattal a zsebedben - miért kellett egy művaginával kielégítened a gyerekkori barátod? Gondolom bejelzett a kis piros lámpa, csak épp nem törődtél vele - miért?


Te hogyan reagálnál fordított esetben? Te el tudnád ezt fogadni a barátodtól?

2014. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!