Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el? Nem tudom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el? Nem tudom.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem rég ismerjük egymást. Mindössze fél éve és 4 hónapja vagyunk együtt. A dologban a gond az, hogy neki van még egy meglévő kapcsolata (8 év) amiből még nem tudott kilépni. Most húsvétra akar hazajönni a barátja de én ezt már nem tudom elviselni, hogy vele legyen. Nagyon komolyra alakultak a dolgok közöttünk, mióta velem van nem találkozott a barátjával. Mi már úgy tekintjük, hogy csak az egymásé vagyunk és nincs senki más. De itt van még a barátja. És ha hazajön most akar pontot tenni a végére annak a kapcsolatnak, de nem tudom elviselni a gondolatot, hogy esetleg le kell feküdjön a barátjával vagy valami... én nem szeretném ha valami ilyesmire kerülne a sor, mert ugye a barátja úgy van, hogy most jön haza és dugunk meg stb amit ilyenkor szokás. De én ezt nem szeretném. Hogyan mondjam el finoman a csajnak, hogy én ezt nem fogom végig csinálni és ahogy hazajött vagy szakít vele és nem lesznek együtt vagy legyenek együtt de én kiszállok. Nem tudom elviselni, hogy ha még "kényszerből" is de megcsaljon. 19F

2014. ápr. 13. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Uramisten de ezt hagytad??? HOgy ezt csinálja veled? Hát elég egy szerencsétlen lehetsz :S
2014. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mire gondolsz
2014. ápr. 13. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
De nagy balf**sz vagy.
2014. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra, hogy hagytad, hogy ennyi ideig a csávójával legyen melletted. Ne haragudj, de én nem hagyom, hogy engem egy pótléknak, vagy lábtörlőnek használjanak. Egy kapcsolat 2 emberről szól, és nem 3 ról. Mi az, hogy nem tudott kiléni? Ha annyira veled akart volna lenni, kilép a kapcsolatból és kész.
2014. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 manó1235 ***** válasza:

én megmondanám neki kerek perec h vagy a másik vagy én.. éd

s akkor lehet nem menne el dugni az "exével" ha lehet annak mondani

2014. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hibáztam, várom a fejmosást. De most meg akarom írni neki. ebben kérek segítséget
2014. ápr. 13. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
De amúgy mi az, hogy kényszerből lefeküdjön vele? Nem értem... miért, meg fogja erőszakolni a pasi, vagy miért kéne lefeküdnie vele? Nézd, a leírásodból téged egy pótléknak használt. Mondd meg neki, hogy nem vagy az.
2014. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyutt eltem a baratommal, 3 eve voltunk egyutt. Amikor rajottem, hogy nekem mas kell azt azonnal kozoltem vele, kikoltoztem a kozos lakasbol es hasonlok. Eleg nagy macera volt, de igy volt tisztesseges. Olyan nincs, hogy egyik agybol a masikba fekszel, mert "nem tudsz kilepni" a kapcsolatbol.

Ha 4 honapja nem talalkozott a baratjaval azt hogy lehet egyaltalan kapcsolatnak nevezni meg?

A masik: ok, talalkozik a baratjaval es szakit vele. Ennyi. Olyan, nincs, hogy muszaj lefekudjon vele es hasonlo szovegek.

2014. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!