Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy sátánista vagyok?

Figyelt kérdés

Én sátánista vagyok (ne tessék elítélni!) és a legjobb haverom keresztény, de mi nem ítéljük el egymást e miatt! /kérlek ti se tegyétek/!! barátnőmmel 2hónapja vagyunk együtt még nem tudtam neki elmondani ,hogy milyen hitem van. / ő keresztény szóval emiatt is elég nehéz /

17F



2014. ápr. 13. 14:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Háát. Szerinted mennyi esélye van egy olyan kapcsolatnak, ahol a legalapabb világnézetek is homlokegyenest különböznek?
2014. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Black metalt szoktál hallgatni?


Ahogy ide leírtad úgy mond el neki, de számolj azzal, hogy szakít veled, mert azt hiszi, hogy bekattansz és feláldozod őt! :)


26f

2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
ne keverd a világnézetet a vallással.
2014. ápr. 13. 14:28
 4/38 LePeDő ***** válasza:
50%

Én is keresztény vagyok, de nekem nem lenne vele gondom, sőt még érdekesnek is találnám. Ha ,megbízol benne akkor tiszta szívvel elmondod neki és ha tudod, hogy szeret, akkor nincs mitől félned. Ha meg ennyiért problémázik, akkor nem ragaszkodik hozzád eléggé és megpróbálhatnál keresni egy sátánista csajt.

18L

2014. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk nem vagyok ilyen feláldozós izé eddig csak bogarakat húztam le a klozeten azt sem feláldozás céljából.
2014. ápr. 13. 14:30
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

Az összes vallásos ember idióta, nekem ez a véleményem. Olyan helyeken kerestek igazságot, ami nincs és csak ezekkel a hazugságokkal tudtok megbírkózni a lelki gondokkal.

Lehet hinni Istenben, mert nem tudjuk létezik-e. De a keresztény istenben, a bibliában, sátánban hinni az baromság.

2014. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
4.-nek Köszönöm
2014. ápr. 13. 14:31
 8/38 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nem tűnsz valami nagy sátánistának
2014. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Ő sátánista! :)


[link]

2014. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Varg pont hogy nem sátánista...
2014. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!