Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés
kb 3 hete komolyan egymásra találtunk, oszt.társak vagyunk, azóta egymás mellett ülünk és szünetekben is együtt vagyunk. Többiek meglátása szerint olyanok vagyunk, mint egy pár, de még azért nem. Mondjam meg neki, hogy szeretem, vagy várjak még? És milyen körülmények között? Elvigyem valahova? Amúgy randizni is voltunk már.
2014. ápr. 12. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni megint, azt mondd el mi a stájz.
2014. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akko' bzdmeg
2014. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 19 évesek vagyunk
2014. ápr. 12. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Így: beléd szerettem.

Ennyi.

2014. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyire egyszerű lenne? Nem lesz túl nyers? Nem mint ha zavarna, mert így a legkönnyebb, de az ő szemszögéből is érdekelne.
2014. ápr. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!