Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy antifasiszta illetve antirasszista vagyok? 26f

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem, hogy te volt a leggyorsabb annyi közül. :D
2014. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy barna egyenruhában németül beszélve. Úgy lesz egyfajta humoros, teátrális behatása a dolognak.
2014. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy idióta füves LMP-s vagy. Gratulálok az 5 képviselőhöz!
2014. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok LMP-s!
2014. ápr. 13. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Hívd el a náci-emlékmű felállítása elleni tüntetésekre...


Ezt nem kell így közölni, főleg nem az elején, ha beszélgettek ilyesmiről, akkor úgyis kiderül. :)

De ha a csaj jobbikos, akkor inkább lépj le...

2014. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért én lépjek le? Lépjen le ő! XD
2014. ápr. 13. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért, tényleg jobbikos? XD

Akkor inkább egyenlítsétek ki egymást, mindketten adjatok le a nézeteitekből, és akkor kijön egy normális szemlélet! :D

Vagy kinyírjátok egymást :D

2014. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy megértitek egymást amúgy,vagy nem.Egyébként meg majd kinövöd.Érdekes felállás.
2014. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!