Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintem a páromnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a páromnak van valakike. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megy el csak úgy és hazudik, hol van, viszont mindig valahogy kiderul nem ott volt. Hidegen viselkedik velem szemben és nem tudom mit csináljak...sose mondtam még neki, tudom, nem azt csinálja amit mondd, és nem akarok kémkedni sem. Akivel volt már ilyesmi mit tett? Rendbe hozható? Ha tévedek, és megkérdezem, minden elromlana?

2014. máj. 27. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki egyszer hazudik a párjának, az máskor is fog. Nem őszinte hozzád, eljár otthonról, nem ott van ahol lennie kellene... Mit akarsz itt helyrehozni?
2014. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ne gondold azt rögtön h másvalakije van, sokan belebuktak már ilyenbe.
2014. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# Lehet, de eleve már nem őszinte és ezzel meging a másikban a bizalom... Ha meg nem más valakivel volt, akkor meg minek a hazudozás, h itt és itt van miközben nem?
2014. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egyutt hivatalosan. Csak mindig egymasnal vagyunk. Minden tizedik napon alszom egyedul korulbelul. Három évvel idősebb nálam...ez volt a masodik eve az egyetemen...
2014. máj. 27. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele hogy te mit érzel és mire gondolsz .Irnál példát mit mondott és igazából hol volt szerinted .Néha nem árt picit kémkedni de csak hogy ne nézzen hülyének
2014. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta tanul a konyvtarban vagy elmegy haverokkal vagy ilyesmi... Sorozik Kálvinon. És mindig kijelzi facebook is és emberek is mondták hogy látták arrafele... Újhegyi út közelében egy kis utcában. Mindig.
2014. máj. 27. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Félrek úr a srác
2014. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már az elég nagy baj, hogy hazudik. Nem rontanál el semmit ha esetleg tévednél a megcsalásban, és rákérdeznél, de mivel hazudik... Érted :/ viszont ne hagyd hogy átverjen.
2014. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már akkor elromlott, mikor hazudott neked, hogy merre jár. Valószínűleg másban is hazudik és van is valakije. Fiatal vagy még ahhoz, hogy megalkudj egy ilyen ember mellett, találsz jobbat hidd el. 25/l
2014. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!