Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet egy nagyon-nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet egy nagyon-nagyon csúnya, de amúgy intelligens és érzékeny nőnek? Tudatosítja magában, hogy valószínű sose lesz jó pasija, vagy egyáltalán senkije, vagy azért titokban reménykedik?

Figyelt kérdés
Mert egy csúny pasi helyzetét még át tudom érezni, max. kicsit sajnálja magát, aztán elvan egyedül és sóvárog. De egy nőnél hogy működik ez? Hogyan dolgozza fel, hogy nem fogják a jó és helyes pasik körülrajongani, mert nem vonzó külsőleg?
2014. máj. 1. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
talán úgy, hogy vannak még pasik, akik nem csak a külsőre mennek rá...
2014. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért egy csaj nem tudja magát sajnálni kicsit, aztán elleni egyedül és sóvárogni? Ha már te így gondolod?
2014. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én is ilyen pasi vagyok,és sose kellettem nekik :/ 26/f

NINCS OLYAN,HOGY CSÚNYA.MINDEN NO SZÉP!

2014. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki vágyik arra hogy körülrajongják,ha intelligens,érzékeny és vannak még egyéb jó tulajdonságai is,akkor nyilván neki sem az kell hogy körülrajongja mindenki,akik fele annyit nem érnek mint ő.
2014. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is sokáig gondoltam, hogy minden korombeli nő szép, de be kellett látnom, hogy tévedtem.
2014. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, igen, nem minden a külső, meg belső értékek, persze, de azért valamennyire kell a külső kinézet is, hogy szexuálisan is vonzónak találják. És ha ez nagyon nincs meg?
2014. máj. 1. 16:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, most kapaszkodj meg, mert olyat mondok, amitől padlót fogsz! :D

-Attól, hogy valaki nem szép, még nem biztos, hogy soha nem lesz senkije, vannak csúnya emberek, akiknek olyan kisugárzásuk van, hogy találnak párt és nem is biztos, hogy olyan nagyon nehezen.

-Nem mindenkinek a külső az elsődleges szempont a párválasztásnál.

-Nem mindenki életcélja, vágya, hogy körülrajongják, van, akinek elég, ha kevés ember van csak körülötte, kevesen szeretik, de azok nem a külsejéért.

2014. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Plusz:

- Attól, hogy a legtöbben csúnyának találnak valakit, attól még bőven lehet olyan, aki a csúnyasága ellenére is lát benne valami vonzót.

2014. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy tutira nem lesz soha senkije, de lehet lejjebb adja az elvárásait, és nem az elképzelt álompasival lesz együtt, hanem az elsővel, aki elfogadja olyannak, amilyen, szóval kényszerűségből.

A rajongásnál meg csak arra gondoltam, hogy ha lát egy helyes pasit az úton, aki bejön neki, de az meg emberszámba se veszi, olyan csúnya. Ez milyen érzés neki?

2014. máj. 1. 17:03
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Még mindig nem érted, úgy látom, hiába írtam. :( Nem biztos, hogy egy intelligens, érzékeny nőnek az álompasi annyi, hogy úgy néz ki, mint egy filmsztár.

Tényleg ennyire magas ez? :)

Én például általában nem a leghelyesebb irántam érdeklődő férfit választottam, hanem azt, aki a legjobban le tudott nyűgözni.

2014. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!